reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Aninaaa - tak wyszlo mi z 2 usg najpierw 27.01.2012 a pozniej 21.01.2012 wiec nie wiem co z tego wynika :) Jaka tam pogoda u Was kobietki?? U nas na pomorzu dzisiaj bylo ładnie słonecznie, narazie mroz odpuscil :) Troche ostatnio bola mnie plecy, dlugo nie moge siedziec i boli mnie skora na brzuchu po lewej stronie nie idzie dotknac, pewnie dlatego ze sie rozciaga.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za porady, co prawda po tej tabletce mniej mi brzuch twardnieje, ale za to plecy mnie bolą w dole, mam wrażenie jakbym dostała zastrzyki w tyłek:crazy: i pachwiny. leże i siedzę na boku może i od tego. Postanowiłam, że jak do jutra będzie się utrzymywać to z rana na IP pojadę.
Szczerze to podłamana jestem i płaczę ciągle, bo się boję.
 
Witam się wieczorowo :)

Ja dzisiaj też po wizycie, 33 tydzień (chyba muszę suwaczek zmodyfikować), usg brak, wymaz gbs pobrany i wszystko w porządeczku :). No i 5 kg do przodu od początku ciąży, więc nie jest źle (pierwsza ciąża to już było z 15! ;)). Pan doktor zapowiedział na koniec grudnia dzidzię i trzymam go za słowo ;D no i zapowiedział jeszcze jedno usg :).

Elastico ja też mam problem z ubraniem skarpetek, już nie mówiąc o obcięciu czy pomalowaniu paznokci :)

Pozdrawiam i miłej nocki :)
 
Miałam tutaj juz dzisiaj nie wchodzić, ale nie omieszkam się podzilić z Wami jednym z bardzo mądrych komentarzy jednego z Polaków, pod artykułem na temat cen paliw w naszym kraju.

Płacę podatek drogowy w cenie paliwa, żeby jeździć płatną autostradą do lekarza, któremu nie powinienem płacić ale muszę, żeby nie czekać w kolejce na badanie, które bezpłatnie mogę wykonać za pół roku a płatnie za 2 dni. Lekarz, który mnie leczy strajkował, bo zarabiał za mało i nie wystarczało mu na wakacje w Meksyku i paliwo do samochodu za 300.000 PLN. Mój szef nie może mnie zatrudnić na cały etat i płacić całej składki do ZUS, bo ta jest za duża. Jemu też brakuje na to co lekarzowi i jeszcze na dokończenie willi etc. ZUS nie może jej obniżyć bo musi utrzymać blisko 50.000 pracowników i zapewnić im godziwe warunki do pracy i nakarmić emerytów i rencistów, którym nie starcza nawet na jedzenie, nie wspominając już o paliwie i Meksyku... Ale PKB rośnie, kryzys jest nieodczuwalny itp, itd. Tylko ja jakoś tego nie czuję.


Moim zdaniem bardzo mądra i kompetentna wypowiedz.
 
Coś mi dziś plecy żyć nie dają - kręgosłup boli jak cholercia... ale co tam - zamówiliśmy dziś furkę dla naszego synka - będzie piękna :)
 
To znów ja - wasz P.

W razie jakbyście się martwiły o Strzygę, to nic jej się w tym szpitalu nie dzieje. Leży i odpoczywa.

Lekarz zdiagnozował wściekliznę macicy. Dzisiaj na dyżurze w szpitalu była moja ciotka, która jest położną i powiedziała, że z reguły trzymają dziewczyny, aż im się "macica uspokoi" - najprawdopodobniej do poniedziałku, ale w wersji optymistycznej to jest szansa na wyjście w piątek.

Jutro będzie Pani Doktor prowadząca ciążę (pracuje w przychodni i szpitalu) i będzie wiadomo więcej, jak już będą wyniki badań.
 
Ostatnia edycja:
Nie jest to ani czas ani miejsce na taka dyskusje ;) Ale skoro ktos porusza temat dotczący mojej profesji to dostaje za etat 2300 na rękę. Nie narzekam bo sama wybrałam ten zawód i bardzo go lubię, nie startuje bo pracuje 4 lata i nie wydaje mi się, że to jest jakoś mega dużo po 6 latach nauki. I uwielbiam generalizowanie zarobków lekarzy. Trzeba było wybrać ten zawód skoro to takie kokosy ;)
 
reklama
Ja tez juz jestem na choryzacie a tu wszystkie spia...
Całe krocze mnie boli od kilku dni tak jak by mnie ktos zgwałcił.Czy ktoras tez miała takie cos? nawet sie obrucic na drugi bok nie moge bo boli i jak chodze tez....Mama moja przyjedze za niedługo ze smakołykami z Polski mmmm ale bedzie uczta i zostanie na swieta i do czasu az sie rozpakuje.....
 
Do góry