reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

elastico- nooo... podziwiam za zdolności akrobacyjne w takim razie

Bakalia- tak mi się przypomniało jak teściowa kiedyś wezwała specjalistów od wymiany drzwi balkonowych- przyszli w grudniu wieczorem (piątek)i powiedzieli że mogą ewentualnie zabrać te drzwi, poprawią coś i wrócą wstawić w poniedziałek. Teraz to śmieszna anegdota ale wtedy z 3 małych dzieci nie było jej do śmiechu. A dzrwi musiały poczekać do wiosny
 
Ostatnia edycja:
reklama
hahaha dzięki :) wiesz...z lustrem mozna sie dogadac i idzie wszystko - to odnosnie akrobacji.
Oj ja też idealna nie jestem- mysle ze nikogo takiego nie ma. Licze, ze u mnie bedzie tak jak i u Ciebie...

teraz doczytałam zmienionego posta- całkiem ciekawe to rozwiazanie zaproponowali... ;)
 
Ostatnia edycja:
lajtway heh, teraz to faktycznie zabawnie ale wtedy nie było pewnie, mam nadzieje że dziś przyjdą bo Ci hydraulicy po pracy swojej jako dodatkową fuchę mają to robić u nas, mam nadzieje że się doczekam! bo w piątek wracam do domu i nie mam zamiaru spać w zimnym pokoju..
 
A no tak- zapomniałam- lustrzyca, bardzo popularna na tym forum przypadłość;-) A ja zachodziłąm w głowę jak można się aż tak wygiąć żeby się oglądać od spodu... Nie myślę chyba dziś logicznie...
A historyjka jest sprzed 20 lat więc też inaczej to wszystko funkcjonowało
 
ktoś pytał o multimamusie co z wozkiem... ja narazie bede wychodzic na male spacery cora do głębokiego a synuś na sanie(mam nadzieje że bedzie snieg) a na wiosne kupie blizniaka jeden za drugim bo sie umecze puszczajac syncia zeby szedl przy wozku bo zazwyczaj na spacerach jest tak ze my w jedna a on w druga strone:/ no chyba ze znajomy namysli sie nad wynajeciem mieszkania i bedziemy mieli ogrodek do dyspozycji hahaha.... elastico ja tez cos tam wymacalam przy myciu ale nijak w lusterku podejrzec nie moge ... a depilacja samodzielna odpada chyba czas poprosic meza :D wykona ja drugi raz w naszym zyciu :D:D my do przedwczoraj (dopuki sasiedzi na skarge nie zadzwonili do cieplowni mielismy rano 14 stopni po poludniu 16 :/ a dzis skwar 19:D idzie sie ugotowac:D
 
Ee ja mysle ze dam sobie rade sama z depilacja. Raczej nie odwazylabym sie kogokolwiek prosic aby depilatorem mi wjezdzal w miejsca intymne :szok: wole sama... sama... :-)
A maszynce mowie nie ;)
a u nas w domu to nie wiem, ale normalnie az w nosie wysycha SZOK. ale u mnie lubia duchote...
 
Lajtway...ja Ci powiem o historii sprzed roku jak u mnie w mieszkaniu wymieniali okna...normalnie robią to w 1 dzień max 2 tak jak w moim przypadku miało być (mam ogromne mieszkanie 130m2 z dużymi oknami tak jak to w starej kamienicy z wysokimi sufitami)...był wrzesień ostatni tydzień jak zaczeli, ale było już tak zimno, że ogrzewanie musiało chodzić...i siedzieli u mnie robotnicy w mieszkaniu przez dobre 2 tygodnie!!! poważnie...teraz się z tego śmieję, ale płakałam codziennie:D bo miałam dość, a groźby i kary nie robiły na nich ŻADNEGO wrażenia:p także spoko:D:D:D

a u mnie P. skończył malowanie:D:D:D:D:D:D:D już niedługo będę mogła wszystko pięknie zrobić:D:D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie ciezaroweczki moje
Ja juz odliczam do poniedziałku bo w ten dzien zobacze mojego maluszka na monitorze a potem jeszcze kilka tyg i bede go tulic w ramionach.
U mojego gina jest fajne USG taki duzy monitor na poł sciany i wszystko swietnie widac a jak słychac koncert serduszka to cos leprzego od muzyki i tym razem poprosze o płytke CD z maluszkiem....M dzwonił ze dzis bedzie puzniej bo cos tam musi skonczyc i znow sama do nie wiadomo ktorej....
 
reklama
wow...Fiona...zazdroszczę takich widoków..u mojego gina niestety monitor mały i dość daleko....;/;/;/

a do mnie dziś przyszedł ten misiu...a w zeszłym tygodniu próbki z j&j:)
 
Do góry