reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ja tez juz jestem na choryzacie a tu wszystkie spia...
Całe krocze mnie boli od kilku dni tak jak by mnie ktos zgwałcił.Czy ktoras tez miała takie cos? nawet sie obrucic na drugi bok nie moge bo boli i jak chodze tez....Mama moja przyjedze za niedługo ze smakołykami z Polski mmmm ale bedzie uczta i zostanie na swieta i do czasu az sie rozpakuje.....
Teraz juz pewnie tak bedzie albo gorzej
ja pamitam ze od 34 mnie tak krocze rwalo jakby mi sie kosci mialy rozejsc. Tylko w nocy. Jak chodzilam przechodzilo. Pamietam ten bol.

a moj Franio dzisiaj cos srednio aktywny co mu sie rzadko zdarza.
ide zaraz spac nadrobie inne watki jeszcze
 
reklama
Venus co do kombinezonika to powiedz M. czy wyobraża sobie w styczniu wyjście na dwór bez kurtki.. na 100% powie że nie to mu wytłumacz że tym bardziej taki malec musi mieć ciepło.. powiedz ile stopni ma w brzusiu i że tyle samo musi mieć na zewnątrz bo inaczej może ciężko zachorować.. i że Ty już wszystko wyczytałaś, wypytałaś i wiesz najlepiej co pokupować :) życzę powodzenia i wytrwałości! Jeszcze troszkę musimy wytrzymać!
bakalia u mnie można mieć w szpitalu piżamę :)
Drogi P. niech tam Strzyga odpoczywa sobie! i proszę ją i brzusio ucałować :)
 
Chapicha- super, ze wizyta udana i ze wszuystko dobrze. I tylko 5kg na plusie- swietnie - wszystko w takim razie idzie Ci w brzuszek a nie np. w uda i bioderka :-)
 
a śpiochy jeszcze śpia a ja pije gorącą czekolade hmm:-p
bakalia u nas w pizamie mozna sie krzatac do porodu a pozniej to sama krotka koszula bez gatkow ani niczego najlepiej z zadarta koldra aby sie wietrzylo i goilo.. takze mi nawet podklady nie potrzebne bo oni daja swoje "lignine"czy jakos tak a do kibelka po porodzie szlam niedosc ze jak polamana to jeszcze podtrzymujac podklad ale to wszystko dla mojego dobra ... a jak ubralam raz podklad tragedia bo powietrza nie przepuszcza... i polecam tantum rosa i duzo buteleczek z woda bo pic sie chce bardzooo jak na mega kacu :)
 
dzień dobry :-)

jakie śpią, starszy syn już w szkole, młodszy i ja po śniadaniu, tylko M. jeszcze śpi, ale on codziennie wraca koło północy, więc niech sobie odpocznie, za chwilę trzeba trochę popracować, 20-ty za pasem, a księgowa nie ma jeszcze wszystkich dokumentów
 
Dzieńdoberek,
Ja jestem dopiero w 30tc a od jakiś 6 dni z dnia na dzień coraz bardziej ciągnie mnie krocze, pochwa i pachwiny. W zasadzie jużbez różnicy czy leżę czy chodzę i coraz bardziejsię denerwuje czy to normalne. Na szczęście mam dziś wizytę w szpitalu u mojej pani doktor więc mam nadzieje że będzie wszystko dobrze :-(
 
Witajcie ! ;)
Karolcia pytaj o wszystko lekarza, sama mam stresy po wczorajszej wizycie.
Dzisiaj noc nie przespana znowu, ale nie boli już mnie tak brzuch i nie twardnieje, tylko jakby miednica mnie boli i podkładałam poduszkę miedzy nogi to ulgę przyniosło.
Moja mamuśka dzisiaj przyjedzie wyręczyć mnie z gotowania itd. bo ja się nie ruszam z mojego lewego boku;-)
Już w nocy tak myślałam, że mogę tak leżeć nawet miesiąc byle z nami było dobrze. Eh doła mam niezłego:no:

 
I ja melduje sie na posterunku:-)

Dziendoberek kobitki

Ja własnie jem grisik jak dzidzius ale miałam takiego smaka ze hej asz mi sie w nocy snił:-D
Moj M juz w pracy alllle mu sie nie chciało dzis isc ale zmotywowałam go ze jeszcze jeden dzien a poten dwa dni byczenia.
Moja kruszynka buszuje od czasu jak dzwonił budzik dla M czyz by o tez słyszał i wiedział ze tata wstaje do pracy..Wypioł sie dupkom i powiedział dzis nie wstaje:-)
Odrazu jak wstałam pociekła siara hmmm
 
reklama
Ja również się już witam,A. do pracy na 7 poszedł, a mi się nawet fajnie przysnęło.Śniadanko zjedzone, jadę dziś do rodziców bo A. będzie w domku dopiero ok.20.Trzymajcie się cieplutko.
 
Do góry