reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Dzieńdoberek,
Ja jestem dopiero w 30tc a od jakiś 6 dni z dnia na dzień coraz bardziej ciągnie mnie krocze, pochwa i pachwiny. W zasadzie jużbez różnicy czy leżę czy chodzę i coraz bardziejsię denerwuje czy to normalne. Na szczęście mam dziś wizytę w szpitalu u mojej pani doktor więc mam nadzieje że będzie wszystko dobrze :-(
Nie przejmuj sie ja tez tak mam całe krocze i podbrzusze mnie boli tak jak by ktos mnie zgwałcił ale wszystko to przeczymie dla naszego skarbeczka i Ty tez daz rade wierze w Ciebie
 
reklama
dziewczyny Wy też bardzo pocicie się pod koniec ciąży w nocy?? u mnie masakra od kilku dni. Muszę w nocy się przebierać po koszulke mam całą mokrą, pościel też do zmiany po na takim mokrym cięzko spać. I w ogóle od jakiegoś tyg śpie tak twardo nie wiem czy to od takiego twardego snu. Grzejniki na noc mamy zakręcone, przed snem wietrzymy mieszkanie
w krwi mam leukocyty podwyższone (12,6 w sumie na ciąże to normalne) i w moczu 10-20 wpw może te poty to od jakiegoś stanu zapalnego?
 
nie, to normalne ze sie pocisz, szczerze watpie w stan zapalny ewelina.
zebys wiedziala jak ja sie pocilam pod koniec sierpnia w pierwszej ciazy i to wcale nie od ciepla, bo akurat pogoda byla srednia;-)
tez sie potwornie poce

a o kroczu nie wspomne, trzeba przezyc;-)w koncu wiele juz nie zostalo:-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, ja byle do 15 i jadę od rodziców do siebie ;)
Ja jakoś ostatnio zasnąć nie mogłam, kręciłam się i wierciłam pomimo że pokój wywietrzony itd.. w końcu zasnęłam ale o 9 już wstałam, co rzadko mi się z darza bo sypiam do prawie 11 normalnie ;)
Miłego dnia ;-)
 
Ojezu, przebrnęłam. 10 stron musiałam nadrobić.

Babeczki, mam pytanie odnośnie tych staników w HM - patrzyłam na nie już 5 razy chyba i chcę je kupić, dwupak, bez fiszbin, i nie wiem jaki rozmiar. Bo po urodzeniu cyce jeszcze pewnie urosną... Może ten materiał jest na tyle elastyczny, że da rade?

Jestem strasznie podekscytowana tym wygranym wózkiem :) Aż chyba dziś małżonek zrobi placki ziemniaczane. Mniami. Dobrze, że ten zakup mamy już za sobą.
Z większych rzeczy to muszę jeszcze materac dokupić do łóżeczka. Już wybrałam, więc tylko zamówić na allegro trzeba. No i tyle chyba. Mogę się zająć sobą :) Bo oczywiście od tygodnia chodzę za szlafrokiem i nic nie mogę ładnego znaleźć. Poszłam przedwczoraj do Faktory Outlet po szlafrok właśnie i wyszłam z gaciami do spania z Tchibo za 14 zł :) Super są.
 
Witam dziewczyny!
Jeszcze nie ma południa, a ja już padnięta. Rano zaprowadziłam synka do przedszkola, zrobiłam zakupy i przed chwilą posprzątałam mieszkanie, a w zasadzie połowę mieszkania. Cały czas jestem przeziębiona, czuję się licho, ale gorączki nie mam na szczęście..Zaraz poczytam co tam u was
 
Hej kochane:) Ja też muszę się poskarżyć na okropny ból w kroczu... A do tego zaczynam łapać doła... ciągle się spieram z K o rzeczy dla maluszka... ostatnio np o materac jak mu przemówiłam że to musi być twardy materac a nie gąbka to nawet zaczął ze mną go szukać ale ostatnio po wizycie mojej teściowej która ciągle ma coś do powiedzenia K wymyślił sobie że moze to przesada z tym materacem... Bo moja teściowa to sobie wogóle wymyśliła że dziecku nie potrzeba łóżeczka a jak już to zwykłą kołdrę poskładać i dziecko może spać... Przepraszam że tak wam tu marudzę ale dostaję już białej gorączki... Ona non stop ma coś do powiedzenia a K zamiast trzymać moją stronę to popiera mamę...
 
a u nas znow szpital. maly ma zapalenie oskrzeli... bardzo marudny jest...wiec brak czasu na co kolwiek... a jeszcze slub lada moment miejmy nadzieje ze wydobrzeje ...

co do krocza to tez mnie ciagnie...

Ewelinko - ja tez sie strasznie poce... ale to jest normalne bo dopytywalam o to lekarza...
 
witam się i ja :)

ja już po porannym spacerku.. musiałam się przejść spory kawałek po mój kochany chlebek :-)
śniadanko zjedzone, teraz piję sok ze świeżych pomarańczy :p

Ewelina ja się też pocę :)
Kama zwolnij troszkę! nie rób wszystkiego w jeden dzień bo padniesz kobito!
mazia chyba każda z nas przechodziła to co Ty albo coś podobnego.. tzn. spory ze swoim lubym o rzeczy dla Maluszka.. ja doskonale Cię rozumiem :) u mnie od ok 3 miesięcy jest spór o wózek :) nawet raz usłyszałam że zachowuję się jak rozwydrzona paniusia która bóg wie ile ma pieniędzy.. dodam że ja chcę wózek średniej klasy za 1300zl 3w1 :) ale mój M. twierdzi że nie potrzebny taki.. :)
Asteria bidulko pewnie już masz dosyć tych szpitali.. oby Mały szybko wyzdrowiał.. buziaki od e-cioci ;-)
 
reklama
Witam się czwartkowo.

Ewelina
ja też bardzo się pocę w nocy, i też się zastanawiałam czy to normalne, ale skoro dziewczyny mówicie że też tak macie, to się już tym nie będę przejmować.

Widzę, że został poruszony temat wagi. Ja to nie mam pojęcia gdzie odkładają się u mnie te dodatkowe kilogramy, bo jakoś zbytnio nie widać tego po mnie, brzuszka też specjalnie ogromnego nie mam, a w zeszłym tygodniu waga pokazała już 16 kg na plusie. W poniedziałek kolejna wizyta, zobaczymy czy dalej rosnę :-)
 
Do góry