reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam się:) Właśnie skończyłam wstępnie obiadek ogarniać, robię leczo i puree ziemniaczane z cebulką:) Normalnie zeświruję i nie doczekam do jutrzejszego usg:) Tak bym już chciała zobaczyć kruszynkę....Ostatni raz widziałam maleństwo w 11 tygodniu, a potem na wizytach tylko moja ginka patrzyła sekundkę i koniec, ja nic nie mogłam podglądać:) Mam nadzieję, że dziecię zdrowiutkie jest no i że się ujawni rodzicom i pokaże co ma między nóżkami:) Poza tym zaczęłam pić na wszelki wypadek soki buraczano- marchwiowo- jabłkowe, ponoć dobrze robią...dziś wieczorkiem może wpadną do nas znajomi na bilarda to się troszkę rozerwę i pośmieję. Wszystkim tym które mają wizytę dziś życzę widoku zdrowych dzieciaczków!
 
reklama
Anisia nie ma innej mozliwosci niz zdrowiutkie:tak: gina patrzyla kontrolnie na kazdej wizycie czy wszystko ok, wiec na pewno ok jest:tak: wymarzonej plci zycze


jestem dzis tak znudzona, ze az sie tym zachwycam:-D nie, no chociaz kurczaka wyjme z lodowki i ponumeruje sloiki z ogorkami kiszonymi, bo sie maz zalamie:-D
 
ja sie zmusialm i zobilam obiad :p nic specjalnego karkowka z cebulka, ziemniaki pure i salatka z pekinki i pomidorkow. Brak weny na cudowanie :p Moj M. pojadl i nysia a ja sie krece bo cos bym porobila tlyko nie wiem co?:p Dzisiaj weszlam na wage i juz nie 5kg na plusie a 7! :D Dobrze jest :pP i to bylo tylko po sniadanku:p poogladam sobie jakies ubranka dla dzidziusiow na sklepach on-line...

Moj Synek wariuje, kopie na maxa. dzieci115.gif
 
ja też jakaś znudzona dzisiaj chodzę, gadam z kotem i chyba czekam aż mi odpowie :-D biorę się za obiad bo może jak zjem to mnie jakaś wena twórcza złapie i coś konkretnego zrobię ;-)
 
livastrid- masz całkowitą rację, tydzień szybko przeleci, już się doczekać nie mogę?


a wybiera się któraś z Was na badanie 3d lub była już?

u mnie dzisiaj na obiad wypragnione mojego Micha spaghetti...już czasami nie wiem co wymyślać na te obiady;p
 
sarat wiesz, nie tylko Tobie brzdac wariuje, mnie po nerkach kopie od jakiegos czasu i tylko mysle co zrobic by tego napastnika przemiescic w brzuchu:-D

najwiecej, z zasady tyje sie w ostatnim trymestrze;-)

zrobilam wszystko co chcialam i mysle co tu dalej zrobic...


ona ja na 3d/4d sie wybieram tak miedzy 25 a 30 tygodniem
 
Alka ja z wielką chęcią bym się z Tobą zamieniła! u mnie bardzo gorąco... :/
Anisia na pewno będzie wszystko w porządku!
livastrid ja też mam ostatnio takie dni :szok:
sarat smacznego życzę! a jak Tobie się nudzi to zapraszam do mnie :p u mnie pełno roboty, sprzątania itp :p

a u mnie obiadek właśnie się robi :-D mniamm
 
a u mnie teraz też wielka rewolucja w brzuchu, Bąbel kręci się jak szalony, z dnia na dzień jest coraz bardziej żywszy...drugi tatuś;))))
 
reklama
Vileyka- a ja już po zakupach, jescze mnie tylko czeka przygotowanie, ale coś ciężko mi się zabrać, mam nadzieje, że do szóstej się wyrobie heh;) bo coś ostatnio leniwa jestem.
 
Do góry