reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
dokładnie :) facet nigdy, przenigdy nie zrozumie tego stanu w którym się obecnie znajdujemy.. nawet jestem wstanie stwierdzić że bezdzietne kobiety nie mają pojęcia jak to jest, nawet nie darady sobie tego wyobrazić.. ja jestem w szoku że aż takie zmiany w organizmie zachodzą..


idę poleżeć bo się obżarłam! :cool:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wstyd się przyznać ale mam takiego lenia że dziś to nic nie zrobiłam... kompletnie tylko nastawiłam pranie ale godzinę się mobilizowałam do pójścia i powieszenia tego... Obiad to mam w rozsypce... mam nadzieję że na 20 zdążę hi hi...
 
Bartuś dziś się troszkę ruszał na szczęście, ale tak się wystraszyłam, że stwierdziałam że na usg nie pójde bo sie boje, że dowiem się najgorszego....

co do obiadku ja dzis robiłam zupę paprykową, nawet całkiem fajna w smaku
 
dziewczyny, ale się rozpisałyście, dobrze, że nadrabiałam po obiedzie :-D
myślałam, że tylko ja mam ostatnio mega lenia, dziś miałam spotkanie w Warszawie na 13.30 i oczywiście się spóźniłam, od 9.00 nie mogłam się ogarnąć, masakra zaraz idę poleżeć inaczej walnę głową w klawiaturę

Ewelinka, to dobrze, że czułaś dziś maleństwo, na tym etapie ciąży często się zdarza, że nie codziennie czujemy nasze maleństwa, nie martw się na zapas, hihihi napisała chyba największa panikara na forum.
 
Ostatnia edycja:
i mi dziś lenistwo doskwiera, nawet jeść mi się nie chce robić.. a patrzenie na zegarek i widok że godziny mozolnie mijają mnie dobija.. eh nudno.
 
reklama
Do góry