reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

czesc dziewczyny

ostatnio mialam troche zajec na glowie

Goska, na polowkowym zobaczysz, jedno jest pewne - jest albo dziewczynka albo chlopcem;-)

Dorotka
gratuluje coreczki, sukieneczki pojda w ruch:-D

kurczaczek
bardzo mnie cieszy, ze zobaczylas kreski. Ciesz sie ciaza i mysl pozytywnie nasza styczniowko:tak:

Alka, Anastazja jak zacznie kopac Was po zebrach to sie Wam ode chce:-pJestescie w mlodych ciazach, ja w pierwszej cos poczulam w 18 a tak mocniej w 20. W 16 tyg to lekarze i polozne mialy problem by u mnie macice zmierzyc, wiec juz o kopniakach nie wspomne.
Prawdziwych kopniakow nie doswiadczylam, bo moja cora sie tylko wypinala. Za to teraz mam boksera. Poczujecie wkrotce, musicie byc cierpliwe.

witam Darie i kame

widze, ze Marciaa ma dobre wyniki. I bardzo dobrze
 
reklama
dokładnie na pewno będą dobre!!


ja się tak z ciekawości zapytam... czy u Was w krajach/ w Polsce w standardzie lekarze przepisują to badania w drugim trymestrze które się robi 21 bodajże 24 tyg? ono polega na tym że widać wszystkie wnętrzności naszych dzieciątek i widać czy wszystko sie prawidłowo rozwija.. bo w razie czego można od tych tygodni już przeprowadzać operacje :)
 
fazerkamm u mnie /norwegia/ sie robi rutynowo, przy polowkowym usg, zreszta jedynym ktore przysluguje panstwowo

Anastazja musi Ci sie podobac i byc szczesliwa potem. Warto milo wspominac wlasny slub
 
Ostatnia edycja:
Beatka, gratuluję Hani!
Kurczaczek, trzymam kciuki za Was mocno zaciśnięte. Tym razem musi być dobrze :)

Ja po wspaniałym rodzinnym weekendzie na wschodzie. Pogodę mieliśmy cudną, nawet plażowanie było i kąpiele w jeziorku!

Widzę, że rzeczywiście wizytowo dzisiaj. Ja też, ale dopiero o 17-tej, już nie mogę się doczekać :)
 
Gośka mi gin powiedział, że a USG w 17 tyg zobaczę płeć, jak się pojawiłam i zapytałam co widać- był szczerze zdziwiony, że liczę na "wynik" w tym tygodniu :confused: teraz będę na przełomie 21/22 w piątek, ale NFZ robi tylko 4 usg więc pewnie dowiem się gdzieś w październiku :dry: no, ale "byle zdrowe było" :-p a ja tam swoje czuję, córa jak nic :p
 
reklama
Do góry