reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam wszystkie :)
Chciałabym dołączyć do grona styczniówek, choć u mnie to sprawa niepewna, bo termin na 1 stycznia... :p więc tak grudniowo-styczniowo ;) Ale liczę, że do stycznia mały/-a wytrzyma :D Od jakiegoś tygodnia nawet kontaktuje się przez pukanie od środka, jeszcze raz słabiej, raz mocniej, czasem w ogóle milczy, ale żyje :)
Przy okazji mam pytanie (może to nie ten wątek, przepraszam) ale czy tez macie bóle brzucha? Tak jakby cała powierzchnia gdzie znajduje się macica była obolała, naciągnięta, boli bardziej jak próbuję wstać, ponieść się, nacisnąć...nie wiem czy powinnam z tym iść do szpitala, za 3 dni mam wizytę u ginekologa może to nic groźnego i można poczekać...?

Tak czy inaczej, mam nadzieję, że będę tu często :)
Pozdrawiam przyszłe mamy! :)
 
reklama
Witam wtorkowo po weekendzie,
ufff przeczytałam wszystko co napisałyście na głównym od piątku :), teraz zaczynam tematy dodatkowe. My wczoraj wrociliśmy z weekendu, ale nam się udało. Całe trzy dni super pogoda. Bylismy w Sandomierzu, później Zamościu, Zwierzyńcu, no i pochodziliśmy po Roztoczańskim Parku... Super, trzy dni i totalne wyluzowanie :-) A w Warszawie od rana jakoś tak nijak :) Jej widzę, że już conajmniej dwie Hanusie nam się szukują. No to u mnie będzie trzecia. Na to imię z moim A. jesteśmy zdecydowanie 100 %, wątpliwości rodzą się przy synku, ale mamy jeszcze trochę czasu :-) Miłego tygodnia
 
Kurczaczek - gratulacje!!
Dariab - mnie też brzuch pobolewa. Ostatnio dzieliłam się tym z dziewczynami. Naciąga się macica prawdopodobnie. Jak boli bardzo weź nospę.

Lece na wizytę i usg :)
paa
 
hej mamuski
GoskaRW- powodzenia na usg :) Napewno bedzie przez brzuch
Kurczaczek-trzymam kciuki za Twoje malenstwo- niech sie zdrowo rozwija
Dariab-witaj!
Beatka78- gratuluje Hani ;)

A mnie wczoraj dopadl maly dolek- myslalm o tym, jak ja sobie poradze z maluszkiem. Chyba mam wieksze obawy niz 15 lat temu. ale dzis rano obudzil mnie kopniaczek- chyba za to niemadre myslenie wczoraj i jakos tak mi sie dobrze zrobilo na sercu :)
Zycze wszystkim milego dnia
 
witam z rańca ;-)

byłam na morfologii :) czuje sie b dobrze ostatnio :) tylko wieczorami padam jak mucha.

Kurczaczek gratuluje! Odzywaj się. Ja mam sentyment do kwietnia. Piekny okres na rodzenie : -) trzecią dzidzię tak zaplanuję :-)
Dariab bóle moga być. Tzn kłucia albo lekkie bóle podbrzusza ale znośne i nie trwające jakoś długo. Jak Cie tak pobolewa to może NO-spa?

dzisiaj widzę wizytowo.

3mam kciuki !!!!!:))))

a no i Beatka:-):-) super wieści. gratuluje dziewuszki :tak::tak::tak:

ja na 16:D:D
 
anielkaa mnie też czasem nachodzi zwątpienie tym bardziej, że to pierwsze dziecko, trudna sytuacja mieszkaniowa (apodyktyczna teściowa i malutki pokoik na nas dwóch, a wkrótce na trzech), ale jak pomyślę, że w tym wszystkim zawsze będzie z nami mały/-a to jakoś mi lżej trochę :) "Matka jest tylko jedna!" i najlepsza na świecie! Nawet jeśli popełnia błędy ;)
 
Dariab witaj :) mnie brzuch nie boli, ale zamiast czekać i się denerwować chwyć za telefon i zapytaj swojego gina co o tym myśli, oni zazwyczaj są wyrozumiali dla przewrażliwionych mamusiek :)

malutka, Gośka trzymam kciuki za wasze wizyty i zobaczenie wymarzonej płci, no i oczywiście czekamy niecierpliwie na wieści co i jak... dziś chyba też Marciaa ma wizytę więc jeszcze kciuk u stopy musze zacisąć hihih - żartuję off course

anielkaa za głupie myśli powinno Cię mocniej okopać hihi choć ja Cię rozumiem - też sama mam czasem takie głupiutkie myśli co i jak będzie... ale okaże się w praniu :)
 
Marciaa tylko to ból raczej stały, ciągle czuję jakbym miała obolały brzuch, ale delikatnie, czasem się po prostu nasila przy wysiłku. Naczytałam się o odklejających się łożyskach i innych strasznych rzeczach (nie wiem po co w ogóle szukam odpowiedzi w internecie, zazwyczaj czuję się po nich jeszcze gorzej ;]) i zaczynam się martwić. Z drugiej strony ostatnio brzuch trochę urósł więc po cichu liczę, że to przez to.
 
reklama
dziewczyny:)

3mam kciuki za mamusie podglądające dziś swoich dzidziusiów:D ja się zastanawiam czy w 16 tygodniu widać już dokładnie co jest między nogami? czy nie mam się nastawiać???

Alka;) czujesz już ruchy?? bo ja się doczekać nie mogę:p smyram brzuch, gadam do malucha i cisza:p uparciuch mój nie chce się ujawnić:D:p

Anielka;) damy radę:) wszystkie damy radę:):)

a ja dziś już jestem po badaniach:) robiłam sobie morfologię, mocz no i toxo:) strasznie drogie to badania na przeciwciała...45 zł...no, ale cóż...nikt nie powiedział, że ciąża jest tania:p w czwartek idziemy prywatnie do nowego lekarza (jest tatą przyjaciela TŻ) no i ordynatorem w szpitalu i prawdę mówiąc liczę na szczególne traktowanie z tego względu:p tzn nie mówię o masażach itd, ale mam nadzieję, że od pielęgniarki nie usłyszę, żebym nie jęczała czy coś w tym stylu:p
 
Do góry