reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

My tez kurczakujemy : szaszłyki kurak, cukinia, papryka, pieczarka i cebulka ryżyk do tego i bajka. I nie zalegam przed tv bo nie mamy od 5 lat, ale cos czuje ze niedlugo naciagne starego na kupno ;DD
 
reklama
hej dziewczynki
U mnie za to dzis pogoda super i postanowilam nie siedziec przed TV tylko pojezdzilam sobie na rowerze po miescie ;)

Gosia-super pomysl z tym pachworkiem

A na obiad u mnie gulasz z kasza i ogorkiem kiszonym:-)
 
tak szczerze mówiąc ja nie mam ochoty dzisiaj gotować....jestem zła na mojego D.i najchętniej bym mu obiadu nie ugotowała...z resztą od rana siedze sama w domu i na chandrę nakupiłam sobie słodkości i gazetki do czytania i tak się najadłam, że nie mam ochoty na obiad...

u mnie również pogoda okropna, zimno i pada....buuuu..;/
 
Witam pourlopowo - po dwóch tygodniach nad morzem:) Pogoda była w kratkę ale dla mnie ok bo nie cierpię upałów.
A tak na prawdę to wakację dopiero nam się zaczynają bo Szymonek został z dziadkami nad morzem na KOLEJNE 3 TYGODNIE!!!! - chyba wymaluję kuchnię:)
 
Witajcie, miałam dziś koszmarny sen :wściekła/y: Nie opowiem szczegółowo ale ryczałam jak opętana, bo stało się najgorsze :zawstydzona/y: brrrr - idę coś zjeść, żeby zapomnieć.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
reklama
czesc dziewczynki

u mnie goraco az mam ochote sie rozpuscic

fasola mnie takie kopniaki serwue, ze hej

chaga za duzo myslisz, wyluzuj

wczasujacym sie zycze milego wypoczynku

goska pokaz potem patchwork

Marciaa co tam?
 
Do góry