reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

hej
Czy tylko ja nie urlopuję i oglądam TV cały dzień??
jak ja bym chciala wziasc sie tak walnac na kanape i caly dzien pstrykac pilotem :)
ale mi juz nie dane. starsze dziecie biega skacze fika wiec ja z tylu niego.
chodz wczoraj maz napuscil mu wody do baseniku ( pierwszy dzien tak naprawde bylo tu cieplo tego lata) mi wyjol lezaczek i se ogladalma ich figle siedzac w cieniu :)

mam do Was pytanko, czy któraś z Was była na wizycie u ginekologa ze swoim mężczyzną i czy przed wizytą pytałyście czy może Wam towarzyszyć czy poprostu wszedł z Wami do gabinetu?
w pierwszej ciazy czesto maz chodzil zemna, teraz ktos musi popilnowac starszyzne :)
 
reklama
A ja właśnie sobie uświadomiłam, że z moim ludzikiem dumnie wkroczyliśmy dziś w II trymestr :-) większość z Was ma już ten moment za sobą, bo ja do styczniówek łapię się dosłownie "rzutem na taśmę" ... Mam nadzieję, że w II trymestrze będę się czuła tak samo dobrze jak w pierwszym :)
 
ja zawsze wchodze z moim M do gabinetu, nawet sie nie pytemy ;) on jest bardzo ciekawski i zadaje wszytkie pytania , za co jestem wdzieczna bo ja to zawsze o czyms zapomne......

A ja mam dzis dzien leniucha, bylam z psami w lesie, torebka kurek przywieziona, a teraz kanapa, herbatka i film :)

Alka GRATULACJE!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
A ja właśnie sobie uświadomiłam, że z moim ludzikiem dumnie wkroczyliśmy dziś w II trymestr :-) większość z Was ma już ten moment za sobą, bo ja do styczniówek łapię się dosłownie "rzutem na taśmę" ... Mam nadzieję, że w II trymestrze będę się czuła tak samo dobrze jak w pierwszym :)
Ala jak namoje to ty juz tydzien czasu w II jestes.
bedziesz sie czula jeszcze lepiej :) energia zacznie zaraz cie rozpierac i przygotowania dla maluszka rusza pelna para, a serce bedzie sie tym wszystkim radowac.
 
Ala jak namoje to ty juz tydzien czasu w II jestes.
bedziesz sie czula jeszcze lepiej :) energia zacznie zaraz cie rozpierac i przygotowania dla maluszka rusza pelna para, a serce bedzie sie tym wszystkim radowac.

II trymestr zaczyna się od 4 miesiąca czyli od 14 tygodnia, a nie od 13... bo jak wiadomo miesiąc trwa zawsze nieco dłużej niż 4 tygodnie :):):)
 
witam poniedziałkowo:-)
u mnie strasznie gorąco aż się nie chce chodzić na spacer:-(

Ja z moim K. chodzę i do gina i do położnej, chce być to mu nie zabraniam:-) ostatnio na wizycie nawet był pradziadek malucha:-)
Moim zdaniem bardziej zacznie odczuwać że zostanie tatusiem:-)

właśnie skończyłam robić sałatkę gyros po raz pierwszy w życiu ją zrobiłam zobaczymy jak wyjdzie. Dam ocenić mojemu K. :-)
a wczoraj na kolacje o 22 robiłam sobie fasolkę po bretońsku:-) myślałam że mi przejdą trochę zachcianki ale jest coraz gorzej:-)

hurra za 22 dni usg ale się cieszę i nie mogę się doczekać:-)
no i odwiedzę w polsce rodziców i znajomych:-)

Alu gratulację!!!
ja już 18 tydzięń, kurczę ale szybko mija:-) ale się cieszę bo nie moge doczekac sie stycznia:-) czy wy takze tak macie, ze wam szybko leca te tygodnie i nie mozecie sie doczekac?


MIŁEGO DZIONKA ŻYCZĘ:-);-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny,
też jestem Styczniówką 2010 i jeśli się zgodzicie chętnie dołączę do Waszego grona. Dopiero sie zalogowała, wiec muszę wyszperać jakieś zdjęcie i ustawić sobie suwaczek. Termin mam na 22 stycznia, a jestem w 16 tygodniu ciąży. To mój pierwszy maluch :)
 
reklama
Do góry