reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

a ja stwierdziłam, że wpierw wypróbuję jednak próbki od ginki (bo dostałam centrum materna:) 14 tabletek:) wielkie te tabsy jak nie wiem:p:p ), bo z TŻ wyjeżdzamy na 6 rocznicę w środę i znając moje szczęście pewnie zostawię w hotelu te drogie witaminki:p a tych nie będzie mi żal:p

Pati:D też myślę, że mamy podobną opinię:p

a ja właśnie pochłonęła porcję pierogów i popiłam je litrem barszczu czerwonego od mojej mamy (pyyycha!!) ale zaraz to mi chyba z przejedzenia brzuch eksploduje:D
 
reklama
Aneobi:) ja dostałam, bo tego dnia u lekarki byli przedstawiciele firmy:) i zostawili dla pacjentek próbki:)

kurcze.. jutro mam zawieść do siebie na wieś dwie dziewczyny...o mamo...ale mi się nie chce...nie dość, że muszę jechać zająć się moją starszą Panią...to jeszcze później tłuc się 1,5 godziny w samochodzie i to jeszcze jako kierowca...już mnie nogi bolą na samo myślenie o tym...a żeby wieczór był zupełnie do dupy czeka mnie jeszcze dziś puszczenie dwóch pralek....słodziutko...
 
Ostatnia edycja:
wię zażywam femibion natal classic dawny feminatal n jak w ostatniej ciązy i jest oki
Ja też go stosuję, tak jak w poprzedniej ciąży :tak: Podoba mi się cenowo, ok. 32zł za 60 tabletek, czyli starcza na dwa miesiące. A z tymi kwasami omega to nie wiem co sądzić. Jak wspomniałm przy Mateuszu ich nie brałam i póki co dzieciak zdrowy.
Aneobi witaj :-)
Pozdrawiam
 
no mi lekarka mowiła albo feminatal albo pregnaplus.... zapytam w aptece co mi pani poleci

feminatal tańszy i sprawdzony polecam :-)około 32 zł za 60 tabletek czyli na 60 dni

pregnaplus około 30 zł za 30 tabletek ale dodatkowo zawiera kwasy... a to nowość w witaminach dla kobiet w ciąży...
 
Ostatnia edycja:
Dziewuszki, a od dawna bierzecie te witaminki??? Moja lekarka ostatnio nic nie wspomniała nawet, a ja nie spytałam... Może dlatego że wyniki badań miałam dobre?
 
Dziewuszki, a od dawna bierzecie te witaminki??? Moja lekarka ostatnio nic nie wspomniała nawet, a ja nie spytałam... Może dlatego że wyniki badań miałam dobre?

pierwszy trymestr foliowy kwas
a drugiego polecają zestaw witaminek
zapobiegawczo nie zaszkodzi uchroni od niedoborów
a zapotrzebowanie na witaminki większe bo dzidziuś rośnie i też potrzebuje...
a w zestawie witaminki mikroelementy i cenny jod
 
Ostatnia edycja:
ja mam świetne wyniki, a teraz jest lato, więc dużo owoców itd:) ale lekarka powiedziała, że mogę brać:) ale sama jej się pytałam czy odstawić kwas czy brać dalej czy jakieś inne witaminy:)

ja za to muszę zadzwonić jutro do mojej lekarki, bo zajad mi się zrobił i nie chce zejść....;/ a sama na własną rękę boję się brać jakiejkolwiek chemii do buzi:p
 
reklama
ja mam świetne wyniki, a teraz jest lato, więc dużo owoców itd:) ale lekarka powiedziała, że mogę brać:) ale sama jej się pytałam czy odstawić kwas czy brać dalej czy jakieś inne witaminy:)

ja za to muszę zadzwonić jutro do mojej lekarki, bo zajad mi się zrobił i nie chce zejść....;/ a sama na własną rękę boję się brać jakiejkolwiek chemii do buzi:p


na to brałam przez 2 tygodnie witaminkę B complex 3 razy dziennie tabletkę i zeszło tak poradziła dermatolog

a smarować można pastą do zębów i pomaga...
 
Ostatnia edycja:
Do góry