reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
witajcie dziewczyny po mojej długiej nieobecności;-)

nie dam rady niestety wszystkiego narobić, ale postaram się być na bierząco.
Nie było mnie tak długo, ponieważ w nowym mieszkaniu nie miałam internetu, ale wczoraj udało nam się założyć, więc pierwszw co dziś zrobiłam to weszłam na forum.


pozdrawiam gorąco;-)
 
a co do ubranek itp. to mam ochote już coś kupić, ale wstrzymam się może jeszcze tydzień, bo we wtorek mam wizyte.
 
witajcie :-)

na polepszenie pogody chyba nie ma szans... lało u nas całą noc... i znowu 8 stopni...

muszę dzisiaj podskoczyć do biblioteki bo nie mam co czytać...

ona_ona fajnie że wróciłaś do nas... u nas coraz weselej bo grono Styczniówek stale się powiększa :-) też mam wizytę we wtorek i już nie mogę się doczekać żeby podejrzeć mojego bąbelka...

zmykam z młodym pooglądać scooby doo bo ciągle mnie woła...
 
hejka
bylam u gina i wrocilam po 22.
Wiec z dzidzią ok. Zrobił szybkie usgtylko czy serce widać i nic się nie odkleja. Dostalam kolejne dwie luteiny. Nie wie skad to wszystko sie dzieje...jednak normalne to nie jest. Być może mam gdzieś mi się kosmówka odkleja minimalnie i tego nie widać na USG. Nic nie można zrobić. Myśleć pozytywnie no i dalej matka natura zadecyduje. W sumie to srednio sie uspokoiłam.
 
Marciaa nie ma innej opcji - musi być dobrze tylko się oszczędzaj!!!!!

Jak dobrze, że to już piątek, kiedyś by się powiedziało tygodnia koniec i początek, no ale teraz imprezki wyglądają zdecydowanie grzeczniej :):):)
 
witam wszystkie mamuse te stare i nowe

od wczoraj napisalyscie dosc sporo wiec tylko rzucilam okiem ( ale nadrobie)
mnie wczoraj dopadl bol glowy i lezalam calutkie popoludnie.

Wpadl mi w oko temat o porodach w Pl i w Grecji. Ja to jednak nie moge narzekac , bo tu w Szwecji porod rodzinny nic nie kosztuje- wrecz namawiaja rodzaca zeby ktos bliski byl przy niej. Znieczulenia tez w ramach ubezpieczenia- gaz rozweselajacy to standart, a nawet sie ostatnio dowiedzialam, ze jest tez opcja hipnozy lub akupunktury.

A teraz biore sie za to co napisalyscie :))
 
reklama
Do góry