reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Aneobi:) witaj:):)

Alka;) to tabsy dla ciężarnych:p mam je brać od dziś:)

Pati:) ja nie mówię, że one pochodzą z patologii:) ale że ich zachowanie jest takie;) a co do tej laski to ja też mam taką nadzieję...jedyne co jest dobre z tej sytuacji, że ona samego gwałtu nie pamięta..bo wsypali jej coś do piwa...przynajmniej oglądania ryja gwałciciela/gwałcicieli jej życie oszczędziło...
 
reklama
ja póki co biorę tylko folik bo gin powiedzial ze skoro nie biore nic innego to mam jeszcze brać folik... tylko zmniejszył dawkę to 1 tbl ...
 
mi juz lekarz kazał odrzuci folik i wybrac sobie jakies witaminy.. iteraz zastanawiam się ktore, jutro idę do apteki... do tego kazał brac magnez z b6
 
Ja tez biore tylko folik......

Anastazja, mysle, ze to samo myslimy na ten temat, tylko ciezko wyrazic to w poscie :) biedna dziewczyna ale masz racje, ze przynajmniej tyle, ze nie pamieta.....
Witaj Aneobi i rozeznaj sie szybciutko :)
 
reklama
Do góry