reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam wszystkie dziewczyny :) Jestem tu nowiutka :) Od kilku dni spóźnia mi się okres a w dzien spodziewanej miesiaczki zrobiłam test na którym ukazały sie dwie bledziutkie kreseczki (włąsciwie ta druga bledziutka :) Test powtórzyłam i wyszło tak samo wiec prawdopodobnie jestem w ciąży z pierwszym dzidziusiem :) W przyszłym tygodniu jestem umowiona do lekarza, wszystko dla mnie jest nowe a zarazem takie ekscytujące. Poki co towarzyszą mi straszne wachania nastrojów i ciagle latanie do lazienki (siusiu ):) Innych dolegliwości narazie brak i mam nadzieje ze tak zostanie :)) Przybliżony termin porodu wg włąsnych obliczen to 28 styczen 2012 :)
 
reklama
hej
witam nowe styczniowe mamy
livastrid tak :tak:było widać już ze ma maluśkie raczki i nóżki i ogromna główkę i brzuszko z serduszkiem. taka malutka dzidzia już :-) nie fasolka nie kropka tylko człowiek.
Niestety muszę się z Wami pożegnać.
byłaś u lekarza???
strasznie mi przykro...

ja zachcianek nie mam jakiś specjalnych ale i w pierwszej ciąży nie miałam. mam tak czasem ze jak mi np. zasmakuje serek feta to jem go 4 dni :) ale ja tak mam i bez ciąży :) wiec to zachcianka akurat nie jest.
pije tylko strasznie duzo. i koniecznie gazowanej wody, bo niegazowana jakis ma smak nie dobry teraz dla mnie.
 
cześć dziewczyny!

no i byłam u lekarza i nic...w sensie w środę mam usg...powiedziała, żebym się przy mojej hiperprolaktynemii nie nastawiała na dzidziusia...szczególnie, że ona nie widzi nic specjalnego, ale jeśli to ciąża to wczesna, więc ciężko jej coś powiedzieć na 100%...także w środę o 11 wszystko się rozstrzygnie:( i będę wiedziała czy co do Was należę czy nie..ale chyba jednak nici z tego...

ale mimo wszystko dziękuję za 3manie kciuków:p i na wszelki wypadek potrzymajcie do środy:D

Panciona:) wiesz...myśmy się poznali (i w zasadzie byliśmy od samego poznania się razem..miłość od pierwszego zobaczenia?:p) jak ja miałam 17 lat, on 16...więc jakoś specjalnie wtedy nie myślałam o długoterminowych związkach:D w sumie różnica mi specjalnie nie przeszkadza, chociaż wiadomo...koleżanki zaręczają się, śluby biorą po znacznie krótszych związkach...a my co? NICO:p ale kiedyś i na Nas przyjdzie pora:) a jak u Ciebie wygląda różnica wiekowa?:p
 
Ostatnia edycja:
Anastazzja poczekaj spokojnie do srody, zreszta co ma byc to bedzie a co jest to jest:tak: Bety nie robilas?

Kiki
witaj u nas!

marys Twoje sloneczko rosnie!:-) Myslalas nad plcia? Chcialabym uslyszec, ze mojej fasoli juz pika serduszko tak jak Twojej:tak:Tym bardziej, ze staram sie zawsze innych podtrzymywac na duchu a sama ze strachu prawie robie pod siebie;-)
 
Uff, po szczepieniu. Nie obyło się bez krzyku, ale na szczęście mąż zwolnił się z pracy na godzinę i poszedł z nami. Ja bym go nie dała rady tyle dźwigać na rękach, a opóźnienie było jakieś 20 min. A właśnie, dziewczyny w drugiej ciąży, jak sobie radzicie z podnoszeniem starszych pociech? Bo za bardzo wyjścia nie ma, a w pierwszej ciąży to bardziej na siebie uważałam.
 
Anastazzja poczekaj spokojnie do srody, zreszta co ma byc to bedzie a co jest to jest:tak: Bety nie robilas?

Kiki
witaj u nas!

marys Twoje sloneczko rosnie!:-) Myslalas nad plcia? Chcialabym uslyszec, ze mojej fasoli juz pika serduszko tak jak Twojej:tak:Tym bardziej, ze staram sie zawsze innych podtrzymywac na duchu a sama ze strachu prawie robie pod siebie;-)
to Ty też moja droga nie szalej i wcielaj w życie swoje dobre rady!
 
myszko duzo przeszlam w poprzedniej ciazy i w zasadzie bede super szczesliwa jak juz urodze;-)

troche sie denerwuje, by nie pisac bardzo, w srode mam gina i mam nadzieje, ze wszystko dobrze lezy i tam gdzie powinno. Krzyz mnie troche boli, ale moze za duzo siedze/ dzwigam mala
 
Hej dziewczyny - witam nowe styczniówki.

Anastazjja - trzymam kciuki za środowe USG!

Myszka - mi mały ostatnio bardzo ciąży. Był ważony 2 tygodnie temu i miał 9100g więc jest co nosić. Staram się jak najmniej, ale nie da się tego uniknąć. Teraz u teściów jestem więc oni głównie noszą, a ja się wyleguję ;-) No i teraz jak go biorę to jakoś mi tak dziwnie na brzuchu, takie dziwne uczucie, jakby mi się mięśnie tam nadwerężały, wcześniej nie miałam czegoś takiego. Już się nie mogę doczekać kiedy on zacznie raczkować, na razie pełza wokoło i do tyłu no i próbuje pupę podnosić, ale widać że jeszcze za słaby jest i trochę ćwiczeń jeszcze przed nim.
 
Kurde a ja co chwile sprawdzam czy na pewno cycki wieksze i czy troszke mnie mdli tzn ze wszystko ok ;)
Jak tu jeszcze wyżyc tyle czasu w stresie czy na pewno jest ok ? i czy bedzie zdrowe itd ;) umiecie jakos odsuwac zle mysli? Macie na to jakies patenty?
 
reklama
oceanica staram sie po prostu nie myslec. No, ale jak mnie najdzie, to wymyslam wszystko:tak:
W zasadzie co ma byc to bedzie, u mnie w ogole lekarze uwazaja, ze jest sie w ciazy jak przekroczy sie 12 tydzien i w sumie cos w tym jest.
 
Do góry