reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

malami25 tule mocno.....


Anastazzja trzymam mocno kciuki zaciśnięte:-D

Czas zbierać się do pracy:-) Córcia wstała rankiem ze mną ale nie wytrzymała do buziaka i odleciala spowrotem przed chwilką:-)
 
reklama
malami: trzymaj się bardzo mocno! I dziewczyny mają rację- leć do lekarza, może drugie jest w porządku! Trzymam kciuki i ślę ciepłe myśli.

Anastazzja: to macie dokładnie tak samo jak my ;-) Też nie planowaliśmy i mamy dokładnie po tyle samo lat :-) A cieszymy się jak głupi. A tak btw- nie masz z tym problemów, że Twój TŻ jest młodszy? ;-)

Ja się cały czas boję ostatnio, że robię coś nie tak- poszłam na chwilę na Juwenalia, dużo jeżdżę pociągami, jem fast foody... Ale objawy pokazują mi, że wszystko jest ok :-D Dziś koszmarnie mi niedobrze! No i z jednej strony jestem :wściekła/y: że jednak mi się zaczęły takie mdłości, ale z drugiej cieszę się, bo to wyznacznik, że nadal Maleństwo rośnie w brzuszku :-)

oceanica: ja już jakiś tydzień temu powiedziałam szefowej. Mam umowę o dzieło podpisywaną co miesiąc, ale wiem, że nie zostawią mnie na lodzie. Poza tym zdarza mi się dźwigać w pracy, albo malować farbą do ścian, więc wolałam powiedzieć jak najszybciej, żeby móc się oszczędzać.
I krem na rozstępy już stosuję, ale bez szaleństw- perfecta mama z dax cosmetics. Jak mi się pojawią i tak- trudno ;-) Ale przyjemnie jest powcierać sobie coś tak przyjemnego w konsystencji w miejsca, które już bolą od napięcia.
 
hej z rana

Anastazzja kciuki sa, czekamy na relacje :tak:

malami25 trzymaj sie cieplo, trudno mi pisac w takim momencie cokolwiek. Uwazam tak samo jak dziewczyny, ze najlepiej udac sie do szpitala i sprawdzic, bo jeszcze nic nie jest przesadzone

Panciona, nie martw sie zbytnio, ale faktycznie lepiej by bylo zdrowiej sie odzywiac;-)

mnie dzis cora zmusila do wstania o 8, w sumie dobrze, bo zarejestrowalam sie do gin. Wizyte mam w srode. Boje sie strasznie, mam nadzieje, ze maly zuczek jest tam gdzie powinien i wszystko z nim dobrze.
 
e to tylko troche;-)raz na jakis czas trzeba sobie cos milego zafundowac:-D mozesz patrzec na fast food? ja omijam z daleka poki co:blink:pewnie pod koniec najdzie mnie chec na hamburgery i batoniki
 
Mnie na razie jedyne od czego odrzuca to słodycze ;-) Mój K. jest zachwycony, bo on uwielbia wszystko co słodkie i teraz ma słodycze tylko dla siebie :-D
 
zachcianki pewnie przyjda pozniej
moja pierwsza zachcianka byl budyn czekoladowy i kisiel poziomkowy od 19 tygodnia


nie, na slodycze tez patrzec nie moge. W ogole na nic patrzec nie moge poza kwasnymi zelkami i bananami
 
Cześć dziewczyny,
Ja wczoraj miałam czarne myśli bo mi jakoś mdłości przeszły. Ale dzisiaj wróciły, więc chyba jest ok. Już jutro wizyta, już mi serce mocniej zaczyna bić.
Dzisiaj muszę iść na szczepienie z Mateuszkiem. będzie płakał, jak tylko przekroczymy próg gabinetu...
 
reklama
Do góry