reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
tak pewnie jutro zrobię po konsultacji z ginką:) nie mogę doczekać się jutra...niezależnie od rezultatu:) bo od ponad 2 tygodni żyję w niepewności:)
 
witam Dziewczyny. Niestety muszę się z Wami pożegnać. Od wczoraj bardzo silnie krwawię, a dziś wyleciało ze mnie coś, co wyglądało jak 2 pęcherzyki ciążowe.
Do gina pójdę dopiero we czwartek, tak jak mam wizytę umówioną. Już teraz nie ma po co się śpieszyć.

Życzę Wam serdecznie aby Wasze fasolki mocno się trzymały i wyrosły na zdrowe i silne dzieciaczki.
 
malami25

Nie chce ci robic nadzieii ale jedz lepiej juz dzis do szpitala zobaczyc... jak lezalam z Wojtaszkiem na patologi ciazy poznalam dziewczyne która miala blizniaki i też poroniła ale tylko jedno jejeczko! a miesiac po mnie urodziła córeczke... tak wiec pakuj się i jedz.

Powodzenia!!!

Anastazzja
Czekam na dobre wiesci:D

co do kremu to ja stosowalam i tez wygladam jak zebra...;-/ tak wiec teraz wiem ze bedzie tak samo bede tylko oliwki uzywac
 
malami25

Nie chce ci robic nadzieii ale jedz lepiej juz dzis do szpitala zobaczyc... jak lezalam z Wojtaszkiem na patologi ciazy poznalam dziewczyne która miala blizniaki i też poroniła ale tylko jedno jejeczko! a miesiac po mnie urodziła córeczke... tak wiec pakuj się i jedz.

Powodzenia!!!

popieram, zresztą jak jest krwawienie nie ma na co czekać, żeby nie było komplikacji
 
Dziewczyny! gratuluję fasolek (a bliźniaczych to podwójnie) i życzę spokojnych miesięcy ciąży!!:)

i teraz ładnie poproszę o trzymanie za mnie mocno kciuków o to, żebym mogła do Was dołączyć!:) jutro idę do lekarki, bo @ nie ma już 15 dni...test zrobiony (bodajże w czwartek), ale pokazał 1 kreseczkę (chociaż prawda jest też taka, że był jakiejś gównianej firmy)...nigdy takich długich opóźnień nie miałam..objawy jakieś są;) ale wiadomo:) nie ma się co nimi sugerować i ślepo w nie wierzyć!:) kurcze...dziewczyny...pomimo młodego wieku (ja 23 lata, TŻ 22 lat) i tego, że nie byłaby to planowana fasolka to chyba umarłabym ze szczęścia:) więc 3mać za mnie mocno łapki!:)
kciuki zaciśnięte:-)
 
witam Dziewczyny. Niestety muszę się z Wami pożegnać. Od wczoraj bardzo silnie krwawię, a dziś wyleciało ze mnie coś, co wyglądało jak 2 pęcherzyki ciążowe.
Do gina pójdę dopiero we czwartek, tak jak mam wizytę umówioną. Już teraz nie ma po co się śpieszyć.

Życzę Wam serdecznie aby Wasze fasolki mocno się trzymały i wyrosły na zdrowe i silne dzieciaczki.

Bardzo mi przykro...
 
Malami - bardzo mi przykro. Ale popieram dziewczyny - jedź do szpitala i niech Cię zbadają. Ja też jak leżałam przed porodem na patologii to była dziewczyna która poroniła jednego dzidziusia, ale z drugim wszystko było ok.
 
reklama
zresztą malami 25 dr musi wykluczyć ewentualna ciążę pozamaciczną, to niebezpieczne dla zdrowia takie przeczekanie. Oczywiście, życzę żeby to nie było coś groźnego
Ja jestem po dość długiej drodze po dzidziusia i wiem, że lepiej dmuchac na zimne i miec wszystko na względzie
 
Do góry