reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

gratuluje :* rozgość sie u nas :)
to twoje pierwsze dziecko ?????
jak sie czujesz? sa objawy jakies?? który to tydz. ??????
Witaj :) Jezeli chodzi o objawi to pobolewa mnie w dole brzucha i piersi, poza tym wszystko ok :) tydzień 5 i 3 dni według suwaczka, którego za potrafie tu wkleić...oswieście mnie proszę jak to zrobić ;) mam jeszcze synka - w sierpniu skończy 4 lata :)
 
reklama
Gladiolus musisz wstawić ten kod BBC w SYGNATURĘ w ustawieniach i zatwierdzić :)
Kurczaczek a ile sie staraliście o dziecko ???????

A Ja mam juz w środę wizytę, ojjjjjjj boję sie jak pieron, śni mi sie juz po nocach ze idę i okazuje sie ze dziecko znów nie rośnie :((((((( chyba ze do środy wykończę ;((((((((((((
dziękuję :) Dzięki Tobie suwaczki już są ;)
A za wizytę mocno trzymam kciuki i trzymaj sie dzielnie :)
 
Suwaczki super :)
moje nerwy nic nie pomogą ale jednak obawy są nadal :( bedzie co ma byc, i tyle , wierze ze tym razem sie uda :)
ale pogoda dzis , nie pada ale takie zimno :( nie chce sie az wyjsc :(
 
mamuska trzymam kciuki za wizyte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
napewno wszystko jest dobrze
i dzidzia swietnie daje sobie rade :tak:

witam nowe mamy i gratuluje
xx_brawa_01.gif
xx_brawa_01.gif
xx_brawa_01.gif
xx_brawa_01.gif
 
Ostatnia edycja:
Matko a mnie brzuch rośnie coraz bardziej, tzn puchnę okropnie :((((((((((((( a przeciez nie jem dużo !!!!!!!!!!!!! Pije jedynie dużo wody, wieloryb sie robie i tyle ;(((((((((((( zrobiłam zdjęcie u teściowej wczoraj to sie przeraziłam
beatka dziękuję :*
 
A powiedzcie Kochane czy tyjecie już? Bo mi jak na razie waga spadła i to mnie dziwi troszkę bo nie wymiotuję, jem normalnie, na słodycze też sobie pozwalam prawie codziennie ;)
 
Mamuśka23 udało nam się w drugim miesiącu ale na urlopie, więc wakacje pewnie swoje zrobiły ;-)
A na twojej wizycie okaże się że wszystko jest ok, zobaczysz.
Trzymamy kciuki ;-)
 
Ja przytyłam pół kg ale widać jakbym przytyła ok 5 :szok::zawstydzona/y: a brzuch to jednak sie dziwny zrobił , nie mialam takiego miesiąc temu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no rozumiem jakbym byla w 15 tyg ciązy ale nie w 7 i juz tak wystaje :((((((((((((((((((((((((
Kurczaczek to bedzie super prezent z urlopu :) hehe
 
Oj tak urlopu to nigdy nie zapomnimy, bo wróciliśmy już nie sami ;-)
Mam tylko jeszcze nadzieję, że będzie jeden skarbek ;-)
Bo teściowa i teściu są z bliźniaków, ale na pierwszy raz tyle szczęścia to nie wiem jak bym ogarnęła ;-)
 
reklama
za jednym zamachem miałabyś juz dwoje i byłby spokój, :) ja to bym chciała !
Idę sie położyć, mały usypia to ja tez prześpi sie chwilkę, bo tak mnie muli ze czuje ze juz bede wymiotować ;((((((( łeeeeeeeee nie lubię tego:((
 
Do góry