reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Widze, ze w weekend mnie nie bylo, a tu juz tyle naklikane...ciesze sie, ze nasz watek zyje i wciaz do nas dolaczaja nowe ciezarowki...dla tych nowych moje gratulacje :tak:

A i widze, ze doroblysmy sie w koncu swojego podfora...super...a teraz ucieka nadrabiac ;-)
 
reklama
ojej ile nowych ciezarówek :D Witam Witam!!!

Dziekujemy dziewczyny 2011 zagladaje ci dawajcie znac co tam u was:)

Moj bąbel już spi... dziewczyny dzieciaczkow 2 letnich - czy wasze maluchy gadaja juz? bo moj to sie buntuje i nie chce nic gadac po naszemu. Po swojemu to owszem... bo diabełek wszytko rozumie i wszystko wytlumaczy - pokaze albo ma juz swoja tonacje dzwiekow -

Uciekam spac dobranoc dziewczyny!
 
Moja ma co prawda 3,5 latka, ale bardzo szybko zaczela mowic pelnymi zdaniami i wyraznie, nie wiem czy to prawda ale slyzalam ze chlopcy pozniej zaczynaja. Zreszta uwazam ze nie masz sie co marwic, bo kazde dziecko rozwija sie swoim tempem, mojej znajomej syn do 3 lat nie mowil nic, a potem jak sie rozgadal to buzka do dzis mu sie nie zamyka :)
 
A tu cisza jak makiem zasial, czyzby wszytskie jeszcze sobie smacznie spaly? Tylko ja na nogach od 07:00 :)

Zdarzylam sie napic kawy, zjesc zupe botwinkowa obdzwonic lekarzy i swoja droga udalo mi sie przyspieszyc wizyte z 26 maja, na ten czwartek juz, alez sie ciesze :)))
 
Klavell, jak widzisz weekend był szalony i intensywny - nawet na forum :D Więc teraz pewnie ciężaróweczki odsypiają!

Albo są zajęte swoimi maluchami. Właśnie - zauważyłam że mało na forum debiutantek w roli mamy. Dla większości to przynajmniej druga ciąża. Oczywiście to super - nie ma jak wsparcie i wiedza doświadczonych forumowiczek :]

Dziewczyny, a co z robotą? Do kiedy zamierzacie pracować? Wybieracie się w ogóle na zwolnienie, czy zamierzacie ciągnąć jak długo się da? Jak to było z poprzednimi ciążami? Ja mam to szczęście, albo i nieszczęście, że mam swoją działalność i pracuję w domu. Plusy - elastyczne godziny pracy, zero stresu, czy mnie nie wyhuśtają z posady w międzyczasie, minus: nie pracuję - nie zarabiam :( Obawiam się, że po pojawieniu się maluszka, raczej nie znajdę paru godzin dziennie wolnych na pracę.
 
Jezeli moje samopoczucie pozwoli to mam zamiar pracowac o samego konca i zaraz w miesiac po porodzie do pracy wrocic, jak to bedzie w praktyce sie okaze tak jak pisalam od samopoczucia, choc mam cicha nadzieje, ze i ta druga ciaza przebiegnie bezproblemowo jak pierwsza
 
Cześć Dziewczyny ;-)
Mogę dołączyć do grona świeżych mamusiek po raz pierwszy ;-) Na teściku wyszły dwie kreseczki i już odebrałam badanie krwi i ewidentnie 4-5 tydzień. Do lekarza idę w czwartek na potwierdzenie. Tylko mam małe zmartwienie, bo 9 maja po zrobieniu pierwszego testu na którym wyszła jedna kreska byłam u lekarza na 2 dawce szczepionki na żółtaczkę, dopiero w czwartek zrobiłam następny test i wyszła ciąża.
Mam nadzieję że szczepionka nam nie zaszkodziła ;-))
 
Ja pierwszy test robilam boajze 05 maja tez wyszedl negatywny, po kilku dniach zrobilam drugi, dokladnie w dniu kiedy miala pojawic sie miesiaczka i ten juz ladnie pokazal dwie czerwone kreseczki, do lekarza tez wybieram sie w czwartek na potwierdzenie wiec dokladnie dowiem sie wszytkiego, ktory tydzien i co i jak...

Kurcze nie wiem jak to z tymi szczepionkami i lekami, niektore szkodza plodowi inne nie, najlepiej dla uspokojenia podpytaj w czwratek lekarza
 
ojej ile nowych ciezarówek :D Witam Witam!!!

Dziekujemy dziewczyny 2011 zagladaje ci dawajcie znac co tam u was:)

Moj bąbel już spi... dziewczyny dzieciaczkow 2 letnich - czy wasze maluchy gadaja juz? bo moj to sie buntuje i nie chce nic gadac po naszemu. Po swojemu to owszem... bo diabełek wszytko rozumie i wszystko wytlumaczy - pokaze albo ma juz swoja tonacje dzwiekow -

Uciekam spac dobranoc dziewczyny!

Zaglądamy i wspominamy jeszcze raz życzę spokojnego oczekiwania na maleństwo, kurcze aż miło sobie przypominać ten czas..... jest dużo dolegliwości, ale ogólnie jest to fajny okres a szczególnie kopniaki.:-)
 
reklama
No właśnie taki mam zamiar, nawet nie idę teraz do swojego lekarza bo ma długie terminy, idę do lekarza do którego kiedyś chodziłam, żeby podpytać się o skutki szczepionki ;-). pierwszy teścik zrobiłam 3 dni po planowanej miesiączce, tylko w dniu robienia testu wróciłam z 3 tygodniowego urlopu, wiec brak miesiączki przypisałam zmianie klimatu. i dopiero jak tydzień się spóźniała, zrobiłam drugi test na którym były dwie kreseczki ;-)
Mam nadzieję, że lekarz powie że wszystko jest ok, na tyle na ile może być ;-)
 
Do góry