reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
hehe...ja właśnie obmyślam sobie jak przygotować Haniny kącik:D już tak niedużo mi zostało:D tzn dla córy mam już praktycznie wszystko:D teraz jeszcze siebie muszę obkupić w piżamy:D miałam zrobić to wczoraj, ale nie wyszło...:p

dobra:D zabieram się za nadrabianie Was;D
 
a wiesz ja dzisiaj tez obmyslalam jak to wszystko zmiescic do pokoju/sypialni naszej i jakos w koncu to poukladalam w tej mojej lepetynce tylko trzeba najpierw przymierzyc sie do tego zeby klapy nie bylo i wszystkoo na szybko a ja chce zeby ladnie bylo i slodko:-)
 
ja myślałam, że rzeczy Hanki zmieszczą się do jednej małej szafeczki....głupia ja:D:D:D muszę ogromiastą komodę kupić:D:D:D:D a poza tym rozplanować:D czyli jestem na podobnym etapie co Ty:D a masz już jakiś konkretny plan poza słodko i ładnie?:D
 
tez myslalam ze zmieszcza sie do jednej szufady a potrzbuje jeszcze jednej komody:D
nic konkretnego nie mam w mojej glowce tylko mysli co przestawic gdzie zeby sie zmiescilo i jako tako wygladalo chociaz jejku ale ciezko bezdie:(

ja zmykam spac a przynajmniej sprobowac
wiec dobranoc:D:D
 
Uwielbiam noc :-) 99% normalnych ludzi śpi tylko dlaczego nie ja ? :crazy: może ktoś zna na to złoty środek ? Zauważyłam że odkąd mi się przestawiło zrobiłam się strasznie marudna i płaczliwa, chyba początki schizy.
Niech już przyjdzie ten styczeń bo już mi się nie chce czekać, ooo właśnie mała się wyciąga w brzuszku chyba dziecko poczuło że trzeba mamusię pocieszyć.
Ciekawe co tam się w waszych główkach śni?, jak wstaniecie to podzielcie się tym co Wam się śniło no nie bądźcie takie :-p idę sobie, naszła mnie ochota na brzoskwinie w puszcze, otworzę i zjem całą puszkę :-)
A tak w ogóle to Dzień dobry bo to już mamy 22 listopada :-D;-) paaaaaaa.
 
Kasia ja też uwielbiam noc... szczególnie gorący budyń czekoladowy o 3 nad ranem :) do porodu dotrwamy a potem i tak nocne wstawanie nas czeka... to już będziemy wprawione w bojach:laugh2:
 
Codo szkoły rodzenia w Warszawie jest ich całe mnóstwo i wiem że to ciężki wybór.Ja jednak zdecydowałam się na szkołę rodzenia blisko domu żebym w razie czego mogła się sama doczłapać w zimę bo dopiero w zeszłym tygodniu ją zaczeliśmy. Chodzimy do przychodni na Białołęcei jestem zachwycona. Zarówno Pani położna prowadząca zajęcia z teorii jak i ta prowadząca ćwiczenia to boskie kobiety. Na pierwsze zajęcia nic nie braliśmy ze sobą zresztą teraz też nie potrzebujemy póki co. Jedyne co to wygodne ciuszki na ćwiczenia, związane włoski i wygodne skarpety najlepiej antypoślizgowe. Acha no i na teorię jeśli ktoś chce to notesik bo widzę że niektóre dziewczyny ostro zapisują :-)
 
Cześć dziewczyny! Widzę że niektóre tu spać nie mogą i prowadzą nocne rozmowy:) Ja na szczęście całkiem dobrze dzisiaj spałam... Szaf dodatkowych póki co, nie kupuję, tylko zrobiłam totalny porządek w meblach w pokoju synka i trochę miejsca się zrobiło dla małej. No jeszcze w naszym pokoju trzeba zrobić trochę miejsca, bo mała będzie na początek spała u nas.
 
reklama
dzien dobry :) moje dziecko sie przestawilo tzn buszuje w nocy a w dzien spi..... jej cala noc nie przespalam....
zaraz ide sie szykowac bo na 10 do lekarza.
jeszcze 60 DNI !!!!!!
 
Do góry