reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

U mnie skurcze już były po 20 tyg. Ale nie odczuwałam ich tak boleśnie, wydaje mi się, że malec już większy i dlatego odczuwa się wszystko mocniej.
Gabryś mogę usmażyć krokiety Ci:-) Dla zjedzenia jednego to bym usmażyła, hihi.
Bakalia=Ja też cieszę się, że moje dziecko takie ruchliwe przynajmniej nie obawiam się, że nie czuje ruchów. Czasami tak myślę taki mały brzuszek mam, a ten czorcik tak wali po brzuchu, jak kawał faceta:-):-)

 
reklama
Pola spagghetti arrabiata?? mmm brzmi ciekawie przepis poproszę :-)
Fiona cieszę się że z Maluszkiem i Tobą wszystko w porządku!
fanaticus witam :) rozgość się :)
Gabryś piękny brzuszek :) i jedzonkiem byś się podzieliła!

właśnie zjadłam zupkę chińska :) ale taką prosto z chin :p mniaam choć wiem że to nie zdrowe :p
i muszę powiedzieć że chyba zaczęłam odsypiać cała ciążę, bo w nocy spałam prawie 12h (z trzema pobudkami na siku) i przed chwilą wstałam z 1,5h drzemki :szok: szoook!
mmm chyba jeszcze chałwę muszę zjeść.. :p
 
Hej :-)

witam nową styczniową mamusię :-)

a ja dzisiaj spałam od 3.30 do 14.00 (masakra z tym spaniem) kładę się zazwyczaj koło 1.00 i z boku na bok na siusiu wstaję chyba z 8 razy w tym czasie co nie zasnę.

Zjadłam właśnie zapiekankę którą zrobiłam wczoraj jakoś koło 23.00 na powrót K (udała mi się :-))
i chyba pójdę na spacer bo ciągle w domu ostatnio siedzę a jutro na 12.30 szkoła rodzenia.

Odezwę się wieczorkiem zapewne bo wieczorem robię się taka wygadana :-D

Milusiego dzionka :-*
 
Cześć dziewczynki i maluszki;*
Fiona
cieszę się, że z Wami dobrze
fanaticus Witamy nową przyszłą styczniową mamusię
Gabryś śliczny brzusio
 
reklama
fanaticus witaj, pewnie, że Cię przygarniemy :) chłopiec czy dziewczynka?? Jakie imię?? Ja też jestem z końca stycznia więc luuz :)

Melisa
co do fotelika to ja Ci niestety nie pomogę, bo w mojej głowie również pustka :-)

Gabryś
jezuuu jakaś Ty chuda :) Ten brzuszek Cię chyba mocno przeważa do przodu :)

a tak w ogóle co u Was laseczki???
 
Do góry