reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

witam sie i ja :)
fazerka-no widzisz- jakos sie ulozylo z tym wozkiem :tak:Super!
Asteria-dobrze, ze nic sie Wojtaszkowi nie stalo, kurcze, trzeba miec oczy dookola glowy

A ja ide zaraz odebrac z poczty kombinezonik dla malego :))

Milego dnia!
 
reklama
dzien dobry dziewczyny :) ale ja mam koszmary ciagle mi sie sni ze zaraz urodze i ze mam ciagle twardy brzuch itd... jej czym oni mnie w tym szpitalu naszprycowali:-p dzis ide na pierwszy spacerek od tygodnia :-) powolutku i tylko do auta ale i tak sie ciesze :-) milego dnia
 
Dzień doberek :) wstałam, zjadłam, wstawiłam wołowinkę na gaz, bo obiecałam dziś mężowskiemu zrobić placki po węgiersku... a teraz idę wstawić pranie, posprzątam i umyję okna ... heh ciekawe w którym momencie mój zapał mnie opuści :-D miluśkiego dnia mamuśki
 
Witajcie;-)
Nie czytam nawet wczorajszego tematu, szkoda produkcji i nerwicy;-)
Alka uważaj z tymi oknami.
Też chciałam dzisiaj lampy wyszorować, ale obawiam się wejść na stół i ręce podnosić.
Jak mnie dzisiaj w nocy kręgosłup nap*** yhh ale jakoś przeszło.
Życzę mamusiom miłej soboty ! ;-)


 
Witam,

nie spałam całą noc :-( nie wiem co się dzieje ale dziwnie się czuję ...

Alka - z tymi oknami to sobie odpuść, pogoń męża, nie chcę straszyć ale tego typu zapał nie wskazany.
 
reklama
Laseczki moje drogie, posiadaczki x landerów a może i nie tylko. Pytanie :)
Jak prać tapicerkę? :)
Wiem, że w 30 stopniach chyba. Wirować? Nie wirować? To raz.
A dwa - chcę wyprać wnętrze gondoli - tzn ten materacyk. W nim w środku nie wiem co jest, jakaś pianka chyba. I nie wiem jak to wyprać też. Na informacji jest tylko zeby rozpuszczalnikiem nie potraktować tego i tyle. A bym dziś wyprała może.

Ciekawe, kiedy się wezmę na poważnie za ciuchy Wery i ogólny porządek w naszym pokoju. Bo na razie to tylko sobie obiecuje i nigdy nie mam czasu. A jakbym już miała czas to jestem tak padnięta, że widzę tylko łóżko i słyszę jak mnie ono wzywa. Aż sąsiadów pewnie budzi :)
 
Do góry