reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

łooo, siwe włosy to i ja mam. 28 lat i siwizna mnie ogarnia pomału. Ale też to rodzinne jest. Ponoć babci - mama taty - siwe włosy miała jak tatę urodziła, czyli w wieku 23 czy 24 lat. A mój ojciec czarne włosy jak węgiel miał. Jak moja siostra się urodziła, czyli jak mial 25 lat to też mu zaczęły wychodzić siwe włosy. I teraz jest srebrniutki :) No i mi się udziela - na skroniach zwłaszcza. Ale jakoś się nie przejmuję. Farbować - czasem farbuję, ostatnio jeszcze przed ciążą. Jakoś nie mam ochoty. Zrobię rewolucję jakąś po urodzeniu Werki.
 
reklama
Liv- chodzi o to, ze nam ciezko i czujemy sie jak stare babcie :-D
Lajtway-ja wlasciwie to juz koncze, a ucze sie szwedzkiego a w zasadzie ogarniam poziom liceum szwedzkiego i wlasnie jutro mam taka jakby mature. Wiec wkoncu moja edukacja dobiega konca. cale zycie sie uczylam w polsce i jeszcze tu...
No chyba, ze zechce mi sie studiowac....
 
Witam się środowo!
Co do seksu, to u nas od czasu założenia pessaru, czyli gdzieś tak od 20.09 nic... tipota :/ Wcześniej w trakcie całej ciąży może z 5 razy, bo a to plamienie, a to strach przed nim. Ale radzimy sobie na inne sposoby :) Jest....hmmm...twórczo :-D

Czytam że macie problemy z oknami. Mam w rodzinie producenta okien i powiem Wam, że to że na oknach od wewnątrz skrapla się woda znaczy że Wasze okna są po prostu zajebiście szczelne, a w domu macie dość wilgotne powietrze :) Nic z nimi nie jest źle. Po prostu trzeba je od czasu do czasu uchylić albo rozszczelnić (przekręcić klamkę na skos, tak aby uszczelki się od siebie oddaliły).
 
A ja mam 32 skończone i czuję się super:),wcale nie jak babcia:-D, a raczej jak nastolatka.Co prawda mówi się, że na pierwsze dziecko za późno.Ale kto o tym decyduje:)?Buty wiążę sama, męczę się szybciej, ale poza tym czuję się wyśmienicie.Po strachach w 6 i potem coś koło 13 tygodnia, że ciąży mogę nie donosić-wszystko minęło:-).
 
reklama
witam :)
przeczytałam wszystko ale już nie pamiętam co miałam napisać :p

fajnie że tak coraz więcej się nas tu zbiera :)

co do przytulanek to jakoś specjalnie nie mam ochoty, szczerze to seks teraz mógłby dla mnie nie istnieć.. mój mężuś też ostatnio stwierdził że dziwnie jest bo nie można tak jakby się chciało :) także wspólnymi siłami przetrwamy :D

Pola uśmiech pojawił mi się na twarzy jak przeczytałam Twój post a w szczególności słowko tipota :-D hihi faajnie że ktoś coś zna po grecku :-p

mój synuś mnie dzisiaj obudził.. :-D leżąc w łóżeczku po przebudzeniu myślałam sobie jak to będzie.. i stwierdziłam że dam rade.. jaki to by nie był ból podczas porodu i po nim to przecież zawsze wszystko mija i wraca do normy :-) jakoś tak bardzo optymistycznie dzisiaj podchodzę do życia :) oby już tak codziennie było :D
 
Do góry