reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Mami lez. Jeszcze troszke i bedzie koniec. Życzę lepszego samopoczucia

Ja za to ostatnio śmigam jak kózka. Co prawda coraz ciężej np. przy zakładaniu butow ale to w sumie pikus;-)
 
reklama
JustYs-ja mam tak często z "prądem" w prawej nodze.Najczęściej jak śpię na plecach-tzn budzi mnie silne napięcie w nodze i wtedy się budzę na plecach:-D.Mam tak od początku ciąży.Ja leżałam w szpitalu to mi mówiono,żebym się tym nie martwiła i tak robię. A przy takich pobolewaniach brzucha-no spa forte mi pomaga. Ale jak wrócisz od lekarza, to daj znać co i jak.
 
widze, ze coraz wiecej dolegliwosci nas łapie. Tak to jest 3 trymestr najmniej przyjemny. 2 rulez :)
a wczoraj byłam u endo moja wizyta trwała dosłownie 7 minut. Szybkie usg recepta i good bye. Dostalam 25 euthyroxu. Nastepna kontrola 3 miechy po porodzie dopiero...
ja slucham koled...czuje swieta hyhy a na Wigilie bede miala dosc :p
 
Noo jak ja usłyszałam dziś o tych cięciach PO i w ogóle ich durnych pomysłach to się zastanawiam, czemu ludzie jednak na nich głosowali. tzn wiem czemu, jak zwykle "żeby Kaczyński nie wygrał". aaaa też zła jestem.
.

no niestety ludzie wybierają mniejsze zło....no a kaczyński ja się nawet nie wypowiadam bo na samą myśl o nim jestem zdenerwowana
 
Nikki a mnie właśnie prąd przechodzi, jak chcę położyć się na prawym boku. Szkoda, że na mnie no-spa nie działa, chyba nigdy nie działała, bo przy silnych miesiączkach nie pomagało. Zobaczymy co ginek powie.
Marcia ty słuchasz kolęd, a ja przyzwyczajam małego do kołysanek:-) Mój nowy repertuar muzyczny hihi, ostatnio ulubiony:-)

 
hej dziewczyny :) caly czas was czytam tylko jakosc wkrecic sie nie potrfie juz jestescie tak zzyte ze nie wiem czy wypada sie do was wbijac z moja frekfencja.. co do boli brzuszka tez miewam np jak dlugo stoje i myje gary to az mnie zakluje "tam" ze musze kucnac ale wszystko okey z malym tez tak mialam ... przytlanki u nas istnieja tylko na wstepie jest "ja ochoty nie mam" zazwyczaj nabieram w trakcie takze 3 razy w tygodniu zazwyczaj dopuszczam mezulka bo wiem ze po ciazy bedzie dluga ciszaa... i jest dobrze ale jak konczy poza mna bo inaczej zaraz zapalenie i pieczenie tak jak tu ktoras juz pisala ... czytalam na watku zakupkowym ze ktoras planuje kupowac po urodzeniu hmm nie wiem czy to dobry pomysl bo ja po urodzeniu bylam tak padnieta ze przelezalam 2 tyg w domu ze zmeczenia i jeszcze ta obkurczajaca macica nie wiem czy pozwoli na zakupy.... bylam wczoraj u dentysty bo wypadla mi plomba i pod koniec juz mi sie zemdlalo;/ jak otworzylam oczy mialam pelno mokrych chusteczek na buzi ale jest ok podejrzewam ze to braki zelaza;/ dlatego dzi serwuje buraczkowa:D a na wieczor wizyta u tesciowej i szalenstwo "buszujacy w kartonach" poprzywozilam tyle ciuszkow dla malej ze chyba nie zdarze wykorzystac wszystkiego a jeszcze pol strychu do przebrania :D do szpitala potrzebuje niewiele bo podklady daja tylko swoje innych nie mozna pizamki mam po malym uzywane tylko w szpitalu wiec.. musze kupic tylko pampki i na wyjscie cos nowego dla Gabrysi lub Ani bo nadal dylemat :) przepraszam ze ja tak wiekszosc o sobie ale juz nie pamietam co mialam jestesz napisac

ps. u mnie spanie tylko na lewym boku bo inaczej az mi sie wymiotowac chce taka mam zgage:no:
 
Witam wszystkie Styczniówki, witałam się już na temacie wizyty i usg ale nie zaszkodzi przywitać się ponownie :-)

Ja dziś synusia oddałam do babci i ostro działam w domku póki jeszcze mam siłę, dużo prasowania przede mną mam nadzieje że kręgosłup mi dziś nie wysiądzie hehe.

Na dolegliwości nie mogę bardzo narzekać na pewno czuję się lepiej niż w pierwszej ciąży, to chyba wynika z tego że teraz nie mogę sobie pozwolić na ciągłe leniuchowanie bo mój Junior dba o moją kondycje fizyczną hehe i chyba wyszło mi to na dobre.
 
Witam :-)

Ale dzis pospalam - do 9.30 :-)

Gabrys- dziekuje, bo juz sie zaczelam zastanawiac, czy to normalne, ze mam taka pileczke :-)

Milego dnia!
 
reklama
Marietta-witaj.Wcale nie jest za późno się przyłączyć, ja też jestem tu od niedawna:) A nie zazdroszczę Wam dziewczyny zgagi, ja na szczęście nie mam.I mam nadzieję, że mieć nie będę:-).
 
Do góry