reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witajcie dziewczyny, witam nowe styczniówki
Livastrid widzę, że już Ci Anielka napisała o co chodzi :-D ja często w łóżku nie mogę się przekręcić z boku na bok, chodzę krokiem posuwistym, bo ciężko mi nogi unieść, itp., ale co tam, jeszcze kilka tygodni, później połóg i wszystko zacznie wracać do normy, a jeszcze dokucza mi strasznie kręgosłup - odcinek lędźwiowy i rwa kulszowa, miałam to przed ciążą jak tylko przestawałam regularnie ćwiczyć, dlatego 3x w tygodniu była siłownia
to na 100% moja ostatnia ciąża, mam dość
co do siwych włosów, to ja mam może 15-20 szt, jak dobrze poszukam, od czasu do czasu farbuję głównie dlatego, że jestem brunetką i siwe nawet pojedyncze doskonale widać

dziewczyny ja stara jestem :-D za 2,5 m-ca 39 lat :szok:, dobrze że chociaż nie wyglądam na tyle :rofl2:

co do twardnienia brzucha, to mam kilka razy dziennie, nie jest to przyjemne, głównie ze względu na ściśnięty wtedy pęcherz - boli dosyć mocno, Anielka też mam nisko macicę, zresztą może się dziś zmobilizuję i zrobię sobie wreszcie jakieś zdjęcia

Nikki, w pierwszej ciąży też czułam się rewelacyjnie, to było 10 lat temu, drugą zniosłam całkiem nieźle, chociaż jak zaszłam, to moje pierwsze dziecko miało równo rok, więc nie poleżałam, cały czas za nim biegałam, zawsze było go wszędzie pełno i tak mu zostało do dziś.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iga-jestem 4 lata mlodsza od Ciebie, wiec moze jeszcze sie skusze na jedno dziecko:-D.

Ciaza jest wspaniala, tylko jak mi macica napiera na nerwy i nie moge noga ruszyc i chodze jak pokraka to nie jest milo. Ale tylko 2 miesiace do konca. jakos dam rade.
 
Witam się porannie :)

Dziewczyny tyle piszecie, że nie umiem nadążyć ;).

Livastrid ja z drugim dzieciątkiem też tak, ciąża jest super :) (choć nie zawsze ;P) no i żeby dużej różnicy nie było.

Anielka teraz zauważyłam, że w Szwecji:). MOja chrzestna też tam wybyła i jak byłam u niej na wakacjach za panny to stwierdziłam, że bardzo piękny kraj, a w jakim mieście mieszkasz, można wiedzieć? No i ciotka też do szkoły chodziła, języka się uczyła i teraz już sobie radzi z tego co wiem :)

A co do twardnienia, zdarzają się już, prawda, nie są przyjemne, a ostatnio i parę skurczów się pojawiło, przestraszyłam się strasznie...
A w tej chwili przerabiamy z dzidzią mega czkawkę ;D
I ostatnio się miednica odezwała, czego w pierwszej ciąży nie było, nie umiałam nic zrobić, nawet z leżeniem było ciężko, a jak miałam chodzić to jak jakaś starowinka, tylko mi laski brakowało
 
Anielka masz jeszcze czas :tak:, no i jedno mniej ode mnie, poza tym po moich przejściach sprzed 1,5 roku psychicznie chyba też już nie dałabym rady z kolejną ciążą. Wprawdzie mój mąż czasem wspomina, że chciałby jeszcze czwarte dziecko, ale mówię mu "bardzo proszę, tylko jak sam sobie urodzisz" :rofl2:

Nikki teraz moi chłopcy są już samoobsługowi, trzeba tylko ugotować i przypilnować ich z lekcjami, jeden ma 9 a drugi prawie 8 lat, ale to moja czwarta ciąża już.
 
Ostatnia edycja:
ta, z przekrecanie w lozku lipnie do tego tylko moge lezec albo na plecach albo na lewym boku, prawy odpada, przez wybita reke a ten akurat kocham:crazy:
z miednica mialam problemy w poprzedniej ciazy, w tej przyszlo szybciej niz ostatnio, bo i brzuch mam wiekszy, i wlasnie jeszcze macica jest nisko
ale niewiele zostalo, wiec dotrwamy:-D

ja szatynka, bez problemu widac siwe, ktorych mam wiecej niz ciemnych

pewnie sie zdecyduje na jeszcze jedno, ale teraz min 2 lata przerwy od porodu do zaciazenia, bo mi wszystko wysiadzie i serduszko musi odpoczac, bo mam z nim problemy;-)

iga, e do 40 jeszcze troche;-) moze dzieci odmladzaja jednak?:-D
ja swojemu mowie, ze znowu porod bedzie ogladac, to mi po malu przestaje bakac o czwartym:-D
 
chapicha- mieszkam w Malmö
Iga-bardzo bym chciala jeszcze jedno dziecko za pare lat, i mam tylko nadzieje, ze wczesniej niz 45 nie bede babacia ;)
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki! Ja właśnie wstałam niedawno, zjadłam śniadanko:) Ostatnio zauważyłam, że tylko czekam aż mój D. wyjdzie do pracy, bo się wtedy mogę wyciągnąć na łóżku tak jak mi wygodnie. Dziś takie piękne słoneczko świeci, że chyba się na jakiś spacerek wybiorę. W najbliższych dniach chcę też pojechać na zakupy, kupić resztę brakujących rzeczy do szpitalnej torby, kosmetyki dla maluszka itd...Chcę już mieć wszystko naszykowane całkowicie żeby się później nie stresować niepotrzebnie, bo nie wiedzieć czemu mam takie odczucie, że wcześniej się Kacperek urodzi niż 4 stycznia:) Ciekawe czemu tak mam:) Pozdrawiam was wszystkie cieplutko:)
 
Do góry