reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ja się witam ponownie
Po większym wysiłku boję się , że tak jak Syrence brzuch mi trwardnieć zacznie.
Alice_1 ja właściwie nie wiem z jakiego powodu mi brzuch twardnieje. Nie wykonuję praktycznie żadnych męczących czynności, zero wysiłku (no chyba, że przy zakładaniu skarpetek, bo ostatnio mam z tym problem :-D). Moja gin powiedziała, że może przez to że jestem (a raczej byłam przed ciążą) dość szczupła i nie mam zbytnio tkanki tłuszczowej na brzuchu, więc napinająca macica jest bardziej wyczuwalna.
A co do sprzątania, to mój D. umył ostatnio okna - pierwszy raz w życiu :-) i muszę przyznać, że się postarał. W ogóle nie mogę na niego narzekać, bo w czym może to mnie wyręcza. Nawet obiadami nie muszę się zbytnio martwić, bo mama i babcia królują w kuchni, więc mam luz.
 
reklama
moje sprzątanie ogranicza się jedynie do zamiatania i mycia mopem podłogi, wycierania kurzu nic więcej mi się nie chcę, pociesza mnie fakt że P. chcę pomagać chociaż nie zawsze "na czas" ale liczą się chęci ;)

Mieliśmy nie kupować prezentów na święta, ale ostatnio oglądałam gazetki reklamowe i przeglądałam internet i stwierdziłam że kupię dla P. komplet kluczy żeby miał (wiecznie chodzi i szuka), dla mamy zamówiłam u znajomej wazon bo wiem że chciała go(robiony z papieru, od środka usztywniony rurą taką na której mają materiały krawcowe), tacie i bratu pewnie jakieś perfumy zostają teściowie i siostra P. .. i tym sposobem trochę pieniędzy pójdzie.. chociaż zawsze staram się robić prezenty które są po części własnoręcznie robione ;)


co do twardnienia brzucha.. ja mam tak tylko jak mam sny lekko erotyczne Xd ale z racji tego że czuje kiedy mi twardnieje od razu się budzę i zasypiam od nowa zmieniając sen.
 
Ostatnia edycja:
Szczerze ta polityka PO mnie też denerwuję i trochę mi to nie pasuje, bo sama się udzielam w tej partii... Co nie jest moim wspólnym zdaniem z partią. Ale myślę, że czas na zmianę i może zmiana frontu:-)

My stwierdziliśmy, że w tym roku nie kupujemy sobie prezentów, za to coś małemu extra kupimy:-) Ale pewnie i tak coś wynajdę dla ukochanego.


 
A u nas dziś małą rocznica naszego poznania:) Z tej okazji chcieliśmy zjeść jakąś dobrą kolację i film oglądnąć.....niestety cały dzień jakaś taka zamulona chodziłam nic, a nic mi się nie chciało gotować, tym bardziej wieczorem. W związku z czym pojechaliśmy do KFC, walnęliśmy sobie kubełek, obżarłam się na maksa kurczakiem i frytkami i normalnie za moment pęknę:)
Dodatkowo mamy problem, wymieniliśmy w pokoju okna na nowe, pcv i teraz masakra jest, bo nie dość, że się skrapla woda na dole szyb to jeszcze zaczyna jakaś wilgoć się w pokoju pokazywać. D. Będzie coś z tym kombinował. Może wy też miałyście problem z oknami pcv?? Będę wdzięczna za dobre rady:)
 
Anisia nam właśnie też zaczęła się woda skraplać z okien, ale dopiero od nie dawna a okna mają juz ok.5lat moim problemem z oknami jest to że pianka wywietrzała i w pokoju było zimno wiecznie więc teraz przy okazji malowania ścian P. uszczelnił sylikonem i teraz wszystko okej.. zobaczymy na jak długo.
 
Ahh ja mialam sprzątać drugą połowe domu jutro, ale mój ukochany urwal sie z pracy i przywiózł mi płyn do podłóg o moim ulubionym zapachu.. więc zabrałam sie za mycie podłóg u góry :)
lazienka tez posprzątana.
Więc jutro biorę się za sprzątanie dołu (znowu). W zasadzie ja codziennie myje podłogi i zamiatam, sprzątam łazienki itp.
dzisiaj jak wywietrzyłam dom (całe 2h otwarte okna na oścież :D) to aż przyjemniej sie zrobilo.
Koszenie trawy ostatni raz w tym roku :rofl2:
może nawet do szewca podskoczę, żeby mi z butami zrobił ? ;) kto wie ile starczy mi sił.

Szukam chętnej/go do wypastowania białych kanap :D


Co do okien ja nie pomogę, bo my wprawilismy sobie nówy drewniane :)
 
Ostatnia edycja:
U nas też skraplają się od kiedy grzejemy w mieszkaniu. Ja otwieram okna rano na parę chwil, wycieram okna i pod okna podkładam koce/ ręczniki;-) Jak się otworzy okno to po wytarciu już nie "poci się".

 
Problem w tym, że właśnie ponoć za bardzo są szczelne. Pewnie nie obejdzie się bez montażu jakiejś dodatkowej wentylacji w pokoju albo nawiewnic w oknach....
 
reklama
...Dodatkowo mamy problem, wymieniliśmy w pokoju okna na nowe, pcv i teraz masakra jest, bo nie dość, że się skrapla woda na dole szyb to jeszcze zaczyna jakaś wilgoć się w pokoju pokazywać. D. Będzie coś z tym kombinował. Może wy też miałyście problem z oknami pcv?? Będę wdzięczna za dobre rady:)

Anisia my też mamy ten problem i mój M chce zamontować nawiewniki na okno, narazie je zamówił na allegro ale jeszcze się za to nie zabrał z powodu innych "remontów":-D.
Poczytaj o tym, na necie jest tego troche, ale nie chciałam nic wklejać żeby nikomu reklamy nie robić:-p
 
Do góry