reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
nikki oczywiście, że cieszyć a nie płakać ;-) po 50. to można jeszcze szaleć jak dzieci odchowane:-):-)
A ja postanowiłam dzisiaj wziąć dłuższą kąpiel w wannie. I z moich chęci wyszło niewiele... nie wygodnie mi położyć się w wannie, a siedzieć to zimno:-)

 
witam, was wieczorna pora... caly dzien w lozku:) wieczorkiem wyszlismy na spacer...

zapomnialam sie wczoraj pochwalic!!! Ł dostal wreszcie prace!!!! wponiedzialek idzie pierwszy dzien... nawet nie wiecie jak sie ciesze:)
 
dzień dobry :-)
Ja już na nogach od 6, jakoś nie mogę spać..
Widzę, że podjęłyście ciekawy temat. Ja mam 27 lat i to moje pierwsze dziecko. Nie chciałam nigdy mieć jedynaka, ale mój M. ma 2 dzieci z pierwszego małżeństwa. W takim układzie chyba nie będzie mi dane jeszcze jedno dziecko. Zazdroszczę tym co mają trójeczkę:-)
 
Asteria to super, wyobrażam sobie jak się cieszysz :happy:

dzień dobry Venus - młoda jeszcze jesteś, masz czas, może za kilka lat się zdecydujecie na kolejne dziecko
 
Asteria brawa dla męża
Venus oj tam oj tam, najwyżej mężowi powiesz, że nie wiesz jak to się stało a tak naprawdę "zapomnisz" kiedyś o tableteczce;-)
 
reklama
Do góry