reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Niki - U Ciebie to dopiero widać radość z brzuszka :-) No i żadna z Ciebie Grubaska:-)
Chyba zaraz poszukam zdjęcia jak nie jestem z profilu:-). Ale coś w tym jest, że maleństwo daje mi radość, bo wiem że jest moje i A. A po początkowych przejściach też inaczej patrzę na wszystko i cieszę się każdą malutką chwilą,każdym delikatnym kopniaczkiem, ubrankami i w ogóle wszystkim.Ehhhh ale się rozczuliłam normalnie;-).
 
Dorotko- dzieki, ale to nie moje hasło a koleżanki- my rowerek biegowy od wakacji mamy- na razie szału bez. Woli stabilne 3 kółka w jeździku u dziadków. Jutro może spróbujemy pobiegać bo całkiem o nim zapomniałam
Malutka- no oszczędź męża, toż on nic nie winien:-D Nie no, żartuję

A ja chcę proste ale niezbyt popularne imię. No i z ładnym zdrobnieniem i pasujące zarówno maluszkowi jak i dorosłemu mężczyźnie. Ale imię to już indywidualna sprawa każdego rodzica- ma się podobać nam a nie całemu światu.
Małż mnie wzywa;-) Ale myślę że teraz mam kilka dni wolnego to pogadam sobie z Wami częściej
Dobrej nocy!
 
Aaaale się najadłam tymi plackami. Wręcz, że tak powiem, nażarłam.
Werę chyba mój żołądek przydusza w tym momencie...

A chce mi się przytulać dziś do męża i nie wiem co teraz zrobić, bo jak mi przyjdzie przytulić się teraz to prędzej zwymiotuję tymi plackami jak do czegoś dojdzie. Eh.. Może jak wezmę zimny prysznic to mi troche przejdzie.
 
reklama
Do góry