reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witajcie kobitki,musze sie przyznac ze długo mnie nie było ale chyba wazniejsze ze wruciłam.
:-)
Dzis byłam na wizycie u szperaczki (czyt ginekolog) pierwsze co to mnie zjechała z gory na doł ze za duzo przytyłam bo w miesiac asz 5 kilo ale co tam czeba z zycia kozystac bo w ciazy nie jest sie całe zycie poza tym z Remikiem wszystko ok niby jest juz obrucony głowka w doł ale nie ma rozwarcia i wszystko pozamykane na ostatni spost wiec dzidzia moze jeszcze zmienic pozycje.
Wszystkie badanie krwi moczu i glukoza sa ok wiec smiac sie a nie płakac.
Dzwoniła jeszcze do szpitala bo przed porodem musze spotkac sie jeszcze z anestezjologiem i omowic wszystkie za i przeciw zaszczyku znieczulajacego do kregosłupa....
No i co jeszcze dzis sie wydazyło hmmm pozarłam sie z tesciowa ale to juz szczegoł ona tak ma:-(

Myszka2607=moja siostra tez mowiła ze najleprza dieta po porodzie to karmienie piersia:-)
 
Ostatnia edycja:
Alka fajne imię
Gabryś ja też codziennie na 4 pietro wchodzę i dwa razy w tygodniu na zajęcia dla ciężarnych, ale waga nie idzie w dół :) Po porodzie biorę się za siebie. Narazie mam dyspensę :tak:
Elastico wow :szok: ale skoro dzidziuś zdrowy to widocznie nie jest źle

ja właśnie po kolacji. Trzy naleśniki z twarogiem mniam.....
 
ja nie schudlam z nawiązką a miałam diete 2 miesiace. Jablka, kompoty, indyki, ryze. Jadłam malo i ciezko mi bylo zgubić ostatnie 5kg wiec nie chce straszyć ale nie szalejcie z jedzeniem az tak bo potem bedzie marudzenie;-) ja z tych nie niestety pilnowac sie musza:-(

Jostyna nawet 26i 6tc to dalej 26 tydzien. Tak samo w szpitalu jakbyś miaal operacje dzień przed np. 24 urodzinami to i tak Ci wpiszą wie 23:) ja bylam na wywołaniu w 39i 6 tc a od 41 mozna wywolac a na skierowaniu lekarka mi wpisala 41 bo mogliby mi powiedziec dowidzenia ma pani jeszcze noc na urodzenie
 
Gabryś- spokojnie, dzień po porodzie miałam 8 kg mniej- a zaczynałam obie ciąże z wagą taką jak Twoja:-) Na pewno sliczna młoda mama z Ciebie
ja tam na razie martwię się o zdrówka maluszka- chcę żeby mu niczego nie brakowało, staram się oszczędzać- jak nie czuję się na siłach to danego dnia nie odkurzam albo proszę o to męża- brud na dywanie naprawdę mnie nie wciągnie a z twardnieniem brzucha nie ma żartów. Nie uważam że ciąża to choroba i tak jak w pierwszej nie zamierzam do końca iśc na zwolnienie- nie czuję takiej potrzeby. Ot, każda z nas musi sobie znaleźć ten złoty środek;-)
Melisa- dobrej zabawy jutro! Ja dziś też u rodzinki, miło tak posiedzieć z bliskimi przy wieczornych plotach:-)
Alka- no widzisz, jednak jest to wyczekane imię. Pamiętam że przy poprzednich nie było w Twoich postach takiego entuzjazmu:tak:
Anielka, Anastazja- jak tam zapał do nauki? Bo ja się zmotywować nie mogę hihi
Malutkans- hehe, bo nie będąc w ciąży ma się o niej zupełnie inne pojęcie, prawda? Na połóg się sweterek przyda, nie chowaj go głeboko

A ja uwielbiam ten stan, tą swoją piłeczkę, kopanie po żebrach, świadomość że tam w środku jest prawdziwy mały skarb.... Chciałabym żeby kiedyś było mnie stać na więcej dzieci. Na razie cieszę się każdym dniem, głaskam brzuszek. Ech, rozczuliłam się:-D
 
Oj tak. ciaza to cudowny stan i ja tez chcialabym jeszcze jeno dziecko, ale mam juz swoje lata;-)
A nauka, no coz Lajtway jakos nie moge sie skoncentrowac. pocieszam sie, ze cos tam zawsze napisze na egzaminie
 
reklama
Do góry