reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Dziewczyny powiedzcie ma jak to jest i jak wy to liczycie. W suwaczkach jest liczone w tyg skończonych. I wg suwaczka jestem w 27 tyg skończonym i 4 dniu. ale też zdarza się, że niektórzy liczą w tyg rozpoczętych i np byłabym wtedy w 28 tyg. Jak wy to liczycie??
 
Ja uważam, że jeśli jest 27+4 to jest to 27tc, a dokładnie połowa 27 tygodnia... tak jak ja dziś jestem w 26tc ...... choć w sumie... jakie to ma znaczenie :p
 
Jostyna-ja licze tak jak na suwaczku. ale np 28 i 1 dzien to juz niby rozpoczety 29tydz.

Ja zostalam sama w domku na wieczor ;) i zrobilam szarlotke wlasnie. Pozapalalm zapachowe swieczki i odpoczywam :-)
 
Dziewczyny powiedzcie ma jak to jest i jak wy to liczycie. W suwaczkach jest liczone w tyg skończonych. I wg suwaczka jestem w 27 tyg skończonym i 4 dniu. ale też zdarza się, że niektórzy liczą w tyg rozpoczętych i np byłabym wtedy w 28 tyg. Jak wy to liczycie??
j

a jak byłam w szpitalu w 27 tc i 5 dniu liczyli jako 28a jak przeszłam w 28 liczyli jako 29
 
Jostyna-ja licze tak jak na suwaczku. ale np 28 i 1 dzien to juz niby rozpoczety 29tydz.

Ja zostalam sama w domku na wieczor ;) i zrobilam szarlotke wlasnie. Pozapalalm zapachowe swieczki i odpoczywam :-)
No właśnie świetnie mnie zrozumiałaś.. Bo niektóre kobietki liczą w skończonych a niektóre w rozpoczętych.. no i wychodzi, że jestem w środku 28 tyg ciąży, ale ogólnie mówi się 27 tydz skończony.
Lubie mieć wszystko jasne;D
 
ja przytylam 11 kg na poczatku schudlam pozniej juz tylko zaczelam tyc :p
glowa cos mnie boli ale to moja wina bo sie nalatalam i nasprzatalam i nareszcie podlogi umylam :-) padamm

dzis wyciaglam lady sweterek ktorego nie nosilam ale zawsze mowilam przyda sie na ciaze :) i co ledwo pepek zakryl a wydawal sie taki duzyy ten sweterek....
 
Ja tylko na początku ciąży przytyłam, z 54 kg poszło do 62 i waga stoi :-) Ale zauważyłam, że mam pulchniejszą buźkę i ręce już nie takie witki.
 
reklama
Witam piatkowo :-)
Ale napisalyscie przez te 2 dni :-)


Przepatrzylam wszystkie posty :-) Ja przyjechalam od mojej Rodzinki wlasnie i wlasnie sie pakujemy na weekend :-) Myszka- drugie wesele :-)

Ja przytylam juz 11kg (na poczatku 46, teraz 57) :-)

Zycze Wam milego weekendu! :-)
 
Do góry