reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Właśnie wróciliśmy ze szkoły rodzenia... Oj, długo siedzieliśmy, długo. Ale wszystko bardzo fajnie, jestem zachwycona prowadzącą nas położną i bardzo mi poprawia humor myśl, że jest ona przełożoną położnych w naszym szpitalu :)

Opowiadała nam o porodzie, omawiała poszczególne etapy, uczyła oddychać, pokazała ćwiczenia rozluźniające. Stale uśmiechnięta, ciepła, szczera. Naprawdę świetnie się z nią współpracuje :)

Justyś -suuuper :) dużo tu chłopczykowych mam :)
 
Justyś gratuluję synka. Ja tez miałam prawie cały czas przekonanie, że będzie dziewczynka ale jednak bedzie chłopiec. (chociaż i tak dopiero po porodzie się dowiemy tak naprawdę, a bywają takie niespodzianki). Borysek ładne imię;)
 
Dzięki dziewczyny ! ;-)Tak mój D. po godzinie dyskusji przekonał się, musiałam go utwierdzić, że to ładne imię i że nie chcę pospolitego typu Bartuś, Tomuś. śliczne imiona, ale mi nie pasuje:)

Nikki w pepco kupiłam dwie pary bodziaków w samochodziki :-) i czapeczkę na zimę, dużo wyboru nie było jakoś.
 
reklama
Justys to gratulacje i fajnie ze te bóle to nic groźnego. Ja pytałam o moje twardnienie brzucha i faktycznie kilka razy dziennie może się zdarzyć, ale jak częściej to nie. Ja doliczyłam się na razie 8 i idę spać spokojna:-)
 
Do góry