reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam się:) Gośka, ja też Kuchenne Rewolucje sobie lubię oglądnąć, a ten dzisiejszy odcinek to jakaś masakra będzie, naprawdę niezły cyrk się zapowiada:) A wczoraj postanowiłam, że zobaczę jeden odcinek tej Porodówki na TLC, no i stwierdzam, że nic strasznego nie zobaczyłam, jedynie realia amerykańskiego szpitala dalece inne od polskich:) I oczywiście były 3 porody i 3 razy beczałam jak już mamusie tuliły dzieciaczki:)
 
reklama
Witam mamusie:).Ja niedawno wstałam i jestem przeszczęśliwa, spałam 10h:-D.Byliśmy wczoraj na urodzinkach siostrzeńca A. i tak się słodkiego najadłam-tylko mnie nie wydajcie przez panem doktorem,hehehe.Wiem, że mi nie wolno, ale taka okazja, że nie mogłam odmówić.Myslałam że maleństwo będzie całą noc u mamusi szaleć, że spało spokojnie jak ja. U mnie za oknem też mgła,widać tylko drzewko co blisko jest a tak dalej to mleczko:).Nie mam jeszcze planów na obiad, ale może coś mnie najdzie w ciągu dnia. Melisa- baw się dobrze w weekend:).Zgadzam się, że google powinno być zakazane w ciąży:)Buźka dla wszystkich maleństw
 
hej

witam nowa styczniowke Tysie

anastazzja kiedys byl miesny na tym rynku blisko Ciebie, o ile na tej kamionce mieszkasz. Najlepsze i najswiezsze mieso a juz w ogole biala kielbase masz w almie

kamionka to nie centrum, centrum to tylko monciak

Alka nie wymyslaj ja mialam problemy z cisnieniem w poprzedniej ciazy. dolne od 95 do 110, w porywach wieksze, o gornym nie wspomne, zreszta raz mnie do szpitala taksowka wyslali po mierzeniu i wiesz co w szpitalu mialam niskie:-pbialko czasem moze byc w moczu zwlaszcza jak cos "przypelzlo" do probki u mnie to zawsze byl sluz. A pienic sie moze. Jedz mniej soli, tlustych rzeczy, wiecej sie ruszaj, duzo pij i jedz np czosnek albo jagody. Przy zatruciu szybko sie puchnie, okropnie boli glowa i ma sie migotanie przed oczami. Jestes pod opieka lekarza, wie co robi:tak:
cholestaze to ja mialam "na progu" jak kwasy zolciowe bez bili/prob watrobowych na czczo mi zrobili i lapy i stopy mi swedzialy. I mialam kontrole co pare dni czy spada.

nie wymyslac niepotrzebnie;-)


jestem okropnie leniwa, a dzis mam duzo zajec nie wiem jak ja sie wyrobie:-D
 
kuchenne rewolucje też lubię obejrzeć, rzadko zdarza mi się oglądać w tv częściej w necie ale dziś z racji tego że jestem u rodziców to w tv ;)Anisia ja chciałam obejrzeć tą porodówkę, zaczęłam ale zaraz P. się dorwał do pilota i oglądałam jakąś zagładę Żydów.. ze sportem na przemian.

ja mam czasem wrażenie, że jak dla mnie to cały internet powinien być zakazany w ciąży bo jak znajdę jakieś choroby od razu je mam oczywiście, a do tego jak oglądam na youtube filmy o dzieciach czy czytam coś o chorobach to zaraz myślę że coś z moim maleństwem też może być nie halo.. na co P. sie okropnie złości.. bo zawsze dzwonie do niego i płacze mu w słuchawkę i opowiadam co czytałam czy widziałam..
 
Ostatnia edycja:
Tysia, witaj i rozgość się :)

My wczoraj byliśmy na szkole rodzenia i była nauka kąpania noworodków. Mój M spisał się na medal - aż go pani położna pochwaliła :) Co prawda nasza plastikowa dzidzia po całym zabiegu została dość dziwnie ubrana w kopertowe body - żaden zatrzask nie został zapięty właściwie, a i mój M nie wpadł że dwa otworki po bokach śpiworka są na rączki (dzidzia została zapięta pod brodę jak w kaftan bezpieczeństwa :), ale i tak poszło mu wspaniale. Śmiałam się i płakałam ze wzruszenia jednocześnie, jak na to patrzyłam :D
 
Livastrid:) ten mięsny nadal tam jest, ale boję się coś tam kupować, a w szczególności białą kiełbasę jak sama napisałaś;P a co do centrum to chodziło mi o to, że to nie jakieś zadupie, a porządnego mięsnego nie ma:p chyba faktycznie wsiądę w samochód i pojadę do almy:):) swoją drogą jak Ty taka zorientowana w kamionce jesteś to pewnie wiesz gdzie mieszkam:p:p

Bakalia...zagłada żydów;D pięknie:D:D

Pola;D to wesoło miałaś:D ciekawe jakim tatą będzie mój P.:D

ja NIC a NIC nie czytam w necie:D bo pewnie też bym schizowała:) a tak to spokojna jestem:D:D
 
ja anastazzja jestem niedoszlym przewodnikiem turystycznym i prawie jak taksowkarz trafie z zamknietymi oczyma ;-)

w tym miesnym maja swieze mieso, nigdy sie nie zatrulam, toksoplazmozy tez nie mam a czesto wlasnie tam kupowalam, jak jeszcze do podstawowki /o ile nia ciagle jest:-D/ nieopodal chodzilam. Tylko nie miel miesa, bo dorzuca swoja tlusta wkladke. Najswiezsze i najlepsze i tak jest w almie.
 
Cześć:-)
Alka, masz rację, lepiej nie czytać internetu w ciąży, bo zaraz człowiek myśli o najgorszym. Ale ja też jestem już tak skonstruowana, że chcę wszystko sprawdzić, co jakiś objaw może oznaczać..
Cześć Tysia
Justys
, daj znać co u lekarza.
Melisa, baw się dobrze w takim razie. Ja chyba w sobotę pojadę do siostry na parę dni, więc mnie też nie będzie.
A kiedy ta porodówka leci w tv?
 
reklama
A ja nie lubię kuchennych rewolucji....:-)
Najpierw wyolbrzymiają, podkolorowują wszystkie niedociągnięcia potem wkracza pani Gessler i trzepie swoją fryzurą nad garnkami (baaardzo higieniczne, a jeszcze przed chwilą pokazywała ten brak higieny). Potem generują koszty (czasem konieczne ale najczęściej nie) Na końcu zachwalają potrawy, których przecież żaden z widzów nie może posmakować i musi wierzyć na słowo.
No i wielki (niepokazywany w TV finał) - knajpa prosperuje fajnie 2 do 4 tygodni po czym podupada jeszcze bardziej... Bo zmiany są dostosowane raczej do restauracji na Placu Zamkowym w W-wie niż do mniej znanej miejscowości i klienteli z nieco uboższym portfelem

Idę robić swoją kuchenną rewolucję:-) Najpierw posprzątam a potem zabieram się do kurczaka w sosie Mascarpone

Meliska udanej zabawy
 
Do góry