reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Adak..jest taki papierek do sprawdzania pH:) ale spokojnie:) ja czasami mam taką wodną wydzielinę i gin mi powiedział, że to normalne w ciąży, ale zawsze lepiej dmuchać na zimne;):)

dziewczyny:) słuchacie muzyki poważnej??? bo ja słucham:) co prawda nie mozarta, bo wolę vivaldiego, ale staram się to robić codziennie:) sis mojego P. jest doktorantem psychologii i mówiła, że to ponoć na prawdę pomaga dziecku:) ale nie wiem sama ile w tym prawdy:)
 
Cukiereczek- witaj Kochana:). Adak- na moim przykładzie Ci powiem, że przeciwko grypie szczepiłam się od lat. I w tym roku myślałam,że będzie podobnie.Ale mój p.Doktor GIN:-D, nie wyraził zgody. Więc w tym roku się nie szczepię. Co do brania preparatu z magnezem to ja biorę od 3 miesiąca razem w witaminkami. Magnez- Aspargin- mam brać 3xdziennie a witaminki raz. I jak do tej pory nie miałam jeszcze skurczy. A przed ciąża strasznie mi dokuczały-a kawowa nie byłam:).
 
Cukiereczku to bardzo dobre wieści, że jesteście wraz z maluszkiem w brzuszku w domu :) To teraz leż i odpoczywaj, żeby Cię nie kusiło coś robić! Trzymam dalej kciuki :)
 
dziewczyny:) słuchacie muzyki poważnej??? bo ja słucham:) co prawda nie mozarta, bo wolę vivaldiego, ale staram się to robić codziennie:) sis mojego P. jest doktorantem psychologii i mówiła, że to ponoć na prawdę pomaga dziecku:) ale nie wiem sama ile w tym prawdy:)
Ja puszczam maleństwu muzykę poważna,co prawda sama nie przepadam, ale też się nasłuchałam sporo na ten temat, więc co jakiś czas włączam i niech maleństwo ma. Tylko zauważyłam, że jakoś średnio reaguje na muzykę poważna-może działa usypiająco:-D.Natomiast szaleje w brzuszku na dźwięki nowej płyty aktora z Dr.Housa:).I tak się zastanawiam, czy to znaczy że się podoba czy wręcz przeciwnie:)
 
Cukiereczku fajnie, że wróciłaś nadal w dwupaku :) Odpoczywaj i myśl pozytywnie, każdy dzień w brzusiu działa cuda dla maleństwa.
Adak u mnie podobnie jak u Niki lekarz zabronił szczepienia w tym roku.
Tysia witamy :))
 
dziewczyny a mogę się spytać po co się na grypę szczepicie???:)

Niki:D a mi właśnie buszuje w brzuszku:) ale i tak najwięcej tańczy do wake me up before you go go;D:D wie co dobre:p
 
Witam się...
Spać nie mogę... wczoraj koleżanka mnie nastraszyła, że przy moim wysokim ciśnieniu, może mi się zacząć pienić mocz, a to może wskazywać na zatrucie ciązowe i co??? Dziś oczywiście już się pieni... denerwuję się :(

Alka, spokojnie, jak pisały dziewczyny, ale jesli masz bardzo wysokie to ciśnienie, to lepiej coś zrobić. Mi zdarzało się w poprzedniej ciąży 150/90 i położna już się na mnie darła że za wysokie.

Jak to dobrze że moja tesciowa pyta się na co miałabym ochotę:-)

Melisa, ale Ci dobrze z tymi weselami. Które to już?:-) Baw się dobrze.

Witaj Tysiu!

cukiereczek, no wreszcie się odezwałaś! Super że w domu i w dwupaku! Uważaj na siebie.

Na grypę jeszcze nigdy się nie szczepiłam. Mój Ł. dawniej się szczepił i chorował, teraz już też się nie szczepi.

A ja dzisiaj wizyta o 17.30 z USG:-) Jak zwykle trochę się denerwuję
 
reklama
Cukiereczku Super, że jesteście w domku z dwupaku. Teraz już mamy 3/4 ciąży za sobą i te tygodnie z trójką z przodu dają coraz większy spokój o dzidzię.
Anastazja ja słucham klasyki ale nie dla dzidzi tylko dla siebie raczej, bo lubię. Muzyka klasyczna jest ja matematyka: poukładana wg pewnych reguł a ja jestem ścisłowcem. :-)

wybieram się do fryzjera bo dziecko mnie zmobilizowało:
Szymon: Umyłaś już głowę?
Ja: Tak, podoba Ci się?
Szymon: Umyj jeszcze raz
:-D
 
Do góry