reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

ja tak mowilam na poczatku ze doploki nie poczuje to nie uwierze a teraz to nawet tak nie mysle bo jak dostane kopa to wiem napewno ze jstem w ciazy :D jedyne czego bym juz chciala to przytulic i wycalowac malenstwo tego nie moge sie doczekac :)
teraz to juz uciekam spac bo T skonczyl o dziwo grac wiec ide sprobowac zasnac ale znajac zycie maly nie da mi zasnac :) uwielbiam to jak on sie wierci :-)
 
reklama
Witam się...
Spać nie mogę... wczoraj koleżanka mnie nastraszyła, że przy moim wysokim ciśnieniu, może mi się zacząć pienić mocz, a to może wskazywać na zatrucie ciązowe i co??? Dziś oczywiście już się pieni... denerwuję się :(
 
Matko jak ja się cieszę żę mieszkamy sami a do jednych i drugich rodziców mamy po jakieś 25km więc nikt raczej mi się nie wtrąca w to co jem. Nienawidzę tylko tekstów mojej teściowej "musisz jeść za dwóch". Aż się we mnie gotuje bo to kompletna bzdura. A zaraz dodaje "jedz jedz zobaczysz ja to przytyłam 30 kg w ciąży" Dzięki bogu że widujemy się max. 2 razy w miesiącu :-)
 
O matko myślałam, że tylko mój D. wraca z pracy, słuchawki na uszy i gry:-) ufff to nie mam problemu jednak, hihi.
Mnie wkurzało jak moja teściowa wiedziała, że odrzuca mnie smażone cokolwiek i na złość robiła, a później szantaż, że obrazi się, że nie jem jej obiadu... Ostatnio jak zaprosiła mnie na śniadanie to też podała WSZYSTKO czego nie lubię : papryka, wędzone kiełbasy. Jejku...
Ale dzisiaj wybieram się na 14 do lekarza:-) mam nadzieje, że pozbędę się czarnych scenariuszy z głowy ;]
Miłego ! ;-)

 
dzien dobry dziewczynki
Alka-nie sluchaj kolezanek, przeciez jestes pod stala kontrola lekarza i robisz badania, wiec wyluzuj!!!!

Ja pol nocy nie spalam ( znowu skurcze lydek:wściekła/y:)A rano nie moglam chodzic bo macica na nerwa uciska i ruszam sie jak paralityk. Ale z tego co piszecie, nie tylko ja tak mam.
U mnie dzis taka mgla, ze nic nie widac. W koncu juz jesien ;)
Pozdrawiam i milego dnia
 
anielkaa wielm kochana, ale wiesz jak jest - byłam przed chwilą sprawdzić mocz - białka brak ufffffffffff :-D
chyba napiszę zaraz petycję - UNCLE GOOGLE powinien być zamknięty na czas ciąży, bo to on wpędza mnie najczęściej w nerwy i sprawia, że ciśnienie mam 300/200 ;-)
 
reklama
Witajcie, właśnie przyjechałam do rodziców.. miałam już za sobą dość długą drogę pieszo z dworca bo oczywiście autobusu miejskiego nie było więc się toczyłam.. na dodatek tak mnie kuło po prawej stronie i o dziwo rzadko w podbrzuszu tylko bardziej u góry.. tragedia! ale dotarłam i leże oglądając tvn i czytając Was ;)
Na dodatek średnio się wyspałam, bo mały o 3 w nocy sobie urządził sale gimnastyczną z brzucha i się turlał po całym.. z resztą i tak co chwila się budziłam. Z dnia na dzień co raz częściej się w nocy odzywa ;)
anastazja ja jeszcze nie spie :) moj T gra PS3 a ja siedze i szperam w necie :) nie ma jak to mily wieczor z mezem :p
mój P. wczoraj zarządził że mam z nim grać w czołgi.. więc spędziłam godzine siedząc i grając.. a potem zrezygnowałam i zostało mi patrzenie jak on gra w samochodziki.. jednak faceci to wieczne dzieci ;)
 
Do góry