reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

ja tez jem to na co mam ochote :p i niech ktos tylko sie odezwie hihi :-)
bol boku brzucha minal wiec ulga wielgasna :p
i dzis caly dzien kalarepe i mandarynki jem :D
 
reklama
Dobry wieczór dziewczynki!
Melisa, jak tam zakupy?
Malutkans, daj znać, czy czujesz się lepiej..
Anisia, ja też wizytę mam 9 listopada, to jeszcze tak daleko:-(
KArolcia, to zazdroszczę takich kopów, moje maleństwo raczej delikatnie się rusza (aż się zastanawiam czy nienazbyt delikatnie)...
Asteria, ja mam tak samo z pępkiem - tzn. w pierwszej ciąży było normalnie, a teraz znika:tak:

Dziewczyny, a jakie sklepy polecacie na art. kosmetyczne dla dzidzi? Ja mam do Rossmanna blisko, wydaje mi się, że nie jest zbyt drogi.
 
kama dzieki :) czuje sie lepiej ale zobaczymy co bedzie w nocy.

a moj pepek zawsze byl taki trochu na wierzchu a teraz zrobila sie dziura z kuleczka tzn sie wsiakl:-p a nad pepkiem takie wypukle hmm wyglada jak dziubek :)
 
Kama...moja Hania też nie jest hiper silna:) czuję jej ruchy, ale jakoś specjalnie nie boli czy coś:p ale może się jeszcze rozkręci:D spytam się gina:) ale Ty pewnie będziesz wiedzieć pierwsza, bo ja wizytę mam mieć w połowie listopada:D ok.29 tygodnia

kurcze...zawsze jest tak, że jak Wy jesteście i piszecie to ja jestem na uczelni:D a jak wracam to prawie każda z Was znika:p no nic...będę cierpieć w samotności:D szczególnie, że P. przytulanki były i zasnął od razu po:p standardowo:D więc siedzę sama i się nudzę:p
 
Ostatnia edycja:
hehe...Malutkans:D to tak nie ma jak spędzić miły wieczór razem:D:D:D u mnie zazwyczaj P. siedzi na wykopie, a ja na bb...:D i tak nam wieczory mijają:D:D ciekawe jak będzie wyglądać nasz dzień jak Hanka się na świecie pojawi:D:D
 
ja czasami nadal nie wierzę, że będziemy mieli dziecko:D to jakaś zupełna abstrakcja dla mnie:D wiem, że jestem w ciąży, czuję jak Hanka się rusza, ale nadal to za mało:p
 
Malutka- moj Mezus tez wlasnie na PS siedzi, ale juz Mu kaze konczyc, bo ja chce serial jakis obejrzec :-)
Kama- nic nie kupilam... Ale potem sie pocieszylam i zamowilam duzo ubranek przez Allegro :-) Jak przyjda to pokaze :-)
Anastazja- ja tez czuje moja Mala, ale nie tak jak opisuja Dziewczyny, tylko delikatnie, czasem jakis wiekszy kopniak :-)

U nas byla wlasnie siostra Marcina z Chlopakiem i ogladalismy Top Model- masakra co oni im tam kaza wyprawiac :-)
 
reklama
Do góry