reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Gabryś też od kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, to uczepiłam się Amelki, ale coś czuję, że to nie będzie Ona tylko mały, grubiutki, ciemny Borysek:tak::tak: Wszyscy mi to mówią.
ja od początku ciąży myślałam o synku, i tak też mi lekarz powiedział i teraz jak myślę jakby miał wyglądać to mam mojego P. przed oczami.. ciekawa jestem do kogo będzie podobny ;D
 
reklama
każda z nas ma wyobrażenie swojego dzieciątka :-) Mi się śniło, że moje dziecko było podobne do mojego D. jak był mały:tak: Może być, bo mój wybranek ma ciemną karnację, czarne oczy i włosy, więc byłoby pięknym dzieckiem, hihi

 
Hej dziewczynki. Z rzadka zaglądam na BB, ale nadrabiam Was regularnie - dzielnie dotrzymuję towarzystwa teściom :) Nawet nie jest tak źle. Teściu skręcił wczoraj mebelki - jak znajdę chwilkę to pyknę jakąś fotkę i wstawię na wątek o dzieckowych kącikach. Teściowa przeprosiła się z garnkami.
Właśnie nastawiłyśmy całą pralkę dziecięcych ciuszeczków - obiecała że poprasuje mi to. Swoją drogą to przywiozła całą walizkę ubranek dla Poli. Od bodziaków w rozmiarze 56, przez słodkie butki niby-emu w rozmiarze 0-3m :) aż po kurteczkę taką już na roczek - półtora... Samych nowych rzeczy mam mnóstwo, a do tego jeszcze 5kg przyszło w paczce od kuzynki po jej córeczce. Za nic w świecie Polcia nie zdąży wszystkiego założyć ;)

Fazerkamm, gratulacje z okazji rocznicy!!!

Asteria, Ninka zmieniła po prostu datę lądowania - cierpliwości i nie smuć się. Moja pani dr mówi zawsze, że dzieci nie lubią łez! A to mądra kobieta jest :)

Co do kąpieli to ja też zaczynam się czuć jak humbak w wannie :/ A golenie już tylko po omacku i z lusterkiem :D
 
reklama
Do góry