reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Maltuka mam podobnie od dwóch dni po nocach cierpię na dziwne ciągnięcia w dole brzucha, ciągle sprawdzam czy nic ze mnie nie leci:-( Dzisiaj rano musiałam wyjść na miasto, przeszłam kawałek taak mnie brzuch rozbolał, że usiadłam na ławce i zaczęłam płakać z bólu:-(
Dziewczynki boli was brzuch jak chodzicie? ja mam wrażenie, że mnie kolka łapie. Denerwuje się ciągle. Chciałabym już styczeń...
Moje dzieciątko tatusia uwielbia :-) tylko przyłoży rękę ono zaczyna kopać i wiercić się. Jutro może się dowiem czy będzie mały Borys czy Amelka hihi:-)
 
Maltuka mam podobnie od dwóch dni po nocach cierpię na dziwne ciągnięcia w dole brzucha, ciągle sprawdzam czy nic ze mnie nie leci:-( Dzisiaj rano musiałam wyjść na miasto, przeszłam kawałek taak mnie brzuch rozbolał, że usiadłam na ławce i zaczęłam płakać z bólu:-(
Dziewczynki boli was brzuch jak chodzicie? ja mam wrażenie, że mnie kolka łapie. Denerwuje się ciągle. Chciałabym już styczeń...
wiem co to znaczy jak boli przy chodzeniu, najgorsze jest to że nie wiadomo kiedy nas złapie.. płakać się chcę z tego bólu i niemocy - jej, dobrze że już tylko dwa miesiące..
 
Dzień dobry!

Mia, to już naprawdę kawał Maluszka:-)

Asteria, przykre... Ale jak napisałaś Niunia tylko zmieniła datę przyjścia na świat

Anastazja, a to jest winko bezalkoholowe?:szok: A jak się nazywa?

Fazerkamm, wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy! Niech się spełnią marzenia zwłaszcza te malutkie:-)

tiramisu, tak moja ginka umawia się ze mną na termin. Ostatnio było to 10 dni przed terminem, więc teraz celujemy zaraz po Nowym Roku, mam nadzieję.

Malutka biedaku, ja też jak wstaję mówię że wszystko boli, przez godzinę mam zły humor zanim się rozchodzę. Jeszcze nie jest tak źle z wchodzeniem do wanny i zakładaniem skarpetek, ale czasem
to mi już strasznie ciężko

Gabryś, powodzenia na wizycie, ja mam jutro o 17.30.

Fazerkamm, ja też lubie Pepco, choć jakość może nie jest powalająca, ale można tanio kupić takie np. codzienne rzeczy, ja trochę Matiemu pokupiłam.

Just, mnie też często łąpie kolka przy chodzeniu, ale nigdy aż tak żeby płakać. Za to pachwiny po dłuższym leżeniu czy siedzeniu i owszem...
 
Fazerkamm-oczywiście, że znam Pepco.Mam nawet blisko od siebie-tzn.10min autobusem.A obok jest rossmann i lidl,więc wtedy robię większe zakupy:-). Z ubrań tam jeszcze nie kupowałam, ale rzeczy dla maluszków wiem że mają bo już oglądałam.Co do uszkodzeń ubrań to się wszędzie może nas spotkać-wystarczy że źle wepną np. metkę z ceną albo czujnik kradzieży-wtedy łatwo o dziurkę.
 
Bakalia dokładnie. Mnie zawsze musi złapać akurat jak idę na miasto.
Od wczoraj się kąpie w obecności mojego D. bo się boję, że z tego bólu nie wyjdę z wanny.
Myszka ogólnie jestem w stanie znieść ból każdy, ale dzisiaj to już pękłam po prostu. Ani iść nie mogłam ani siedzieć. Od trzech dni boli z małymi przerwami i już ze zmęczenia łzy mi poleciały.
Pocieszam się, że tylko dwa miesiące zostały :tak:
 
Ostatnia edycja:
napewno dam znac co i jak po wizycie :)
ja nie narzekam na zadne dolegliwosci jesli chodzi o brzuszek, jednak bardzo boli mnie glowa codziennie, nieraz nie moge nawet otworzyc oczu:no:

justyś - ahh, u mnie rowniez bedzie Amelka :-)
 
Bakalia dokładnie. Mnie zawsze musi złapać akurat jak idę na miasto.
Od wczoraj się kąpie w obecności mojego D. bo się boję, że z tego bólu nie wyjdę z wanny.
ja nie daję rady wejść i wyjść z wanny bez jakichś problemów.. bo zawsze ciężko mi się podnieść a dookoła ślisko.. także stresem jest dla mnie kąpiel wiec korzystam tylko z prysznica..
 
reklama
U mnie brzuszek jeszcze nie jest specjalnie duży, więc w łazience sobie radzę, ale już zaczynam toczyć się jak kuleczka;-)

Gabryś też od kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, to uczepiłam się Amelki, ale coś czuję, że to nie będzie Ona tylko mały, grubiutki, ciemny Borysek:tak::tak: Wszyscy mi to mówią.
 
Do góry