reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Witm srodowo :-)

A ja dzis spalam wysmienicie :-) Jak narazie to nie mam problemu ze spaniem, wiec sie ciesze :-)
Z kapaniem tez nie mam problemu, wskakuje jak 16-tka i wychodze tez normalnie. Bardziej mam problem z tym, ze jestem taka leniwa, ze mi sie nie chce. Co wieczor sie zmuszam, zeby isc sie kapciu :-) A jak mam umyc wlosy i cos z nimi zrobic to musze przez 2 godziny sie przekonywac sama, bo nie moge tak wygladac. I dopiero jak to wszystko zrobie i wygladam jako tako jestem zadowolona i dumna, ze to zrobilam :-)

Wlasnie zjadlam sniadanko, zaraz kawka i mam zamiar wybrac sie na jakies zakupy. Popatrzyc za kombinezonem dla Malej, jakas czapeczka. Wczoraj z Marcinem wpadlismy na chwile do Smyka, ale skonczylo sie na tym, ze mnie skrytykowal, ze mam tyle ubranek dla Malej i po co wiecej i ze mam juz wiecej nie kupowac. Wiec musze isc sama :-)

Milego dnia zycze! :-)
 
Melisa- ja też doszłam do wniosku, że póki brzuszek mi nie przeszkadza, sama będę chodzić po sklepach i się rozglądać za ciuszkami i dodatkami.Tylko w Szczecinie jakoś tak biednie dla mnie z rzeczami dla maleństwa, albo strasznie drogo.Albo co gorsza daleko ode mnie,a komunikacją miejska koszmar jeździć.Mój A., jak chcę coś dokupić to też mówi, że dużo mam i po co mi więcej.Ehhh mężczyźni:-D, nie czują tego co my:). Udanych zakupów, mam nadzieje, że się pochwalisz co kupiłaś.
 
witam, ja rowniez wlasnie wstalam i zajadam sobie muesli, mniam!
dzisiaj ma przyjsc paczka z ubrankami dla malej ktore zamowilam, nie moge sie doczekac i wyczekuje listonosza :D
o 17:45 mam wizyte u ginekologa wreszcie! zobacze maleńką :) ma w planach na dzis, zakup paneli, i baldachimku z posciela do lozeczka :)
Ja mojego A musze pochwalic bo ostatnio sam kupil dla Amelki kombinezonik i lampe do pokoju, aczkolwiek bez suszenia glowy sie nie obylo, wiec facet to facet oni maja inne wyobrazenie niz my, dlatewgo najlepiej jesli same sobie to wszystko zorganizujemy :p
 
No Dziewczyny - dobrze, ze u Was tez tak jest, bo myslalam, ze tylko moj taki :-) Wcale nie mam tak duzo ubranek, a on uwaza, ze za duzo i ze moge prac raz na tydzien, bo starcza, maja wyobrazenie Ci faceci...
 
aaa :-) ogolnie to ja doszlam do wniosku, ze z ubranek kupuje tylko te naprawde potrzebne rzeczy i niewielka ilosc bo pozniej mnostwo rzeczy sie dostaje od znajomych jak przychodza w odwiedziny itepe:)

melisa - tak patrze, ze Ty prawie juz w 30tyg jestes, wow! :-D
 
Raz na tydzień???:-DFaceci to mają wyobraźnię:-D U nas pralka chodzi codziennie. Szymuś i tatuś Szymusia...sama nie wiem z którego jest więcej prania a dojdzie jeszcze trzeci...
 
reklama
Dzień dobry!

Asteria trzymaj się mocno i pamiętaj że już niedługo bedziesz tulić Ninkę:)

ja po wizycie; wszystko oki ; mała waży 1400 gram; dziewczyny czy te z Was które na 100 % będą miały cesarkę umawiają się Wasi lekarze z Wami na cesarkę wcześniej przed terminem? dziękuję z góry za odpowiedź:)
 
Do góry