reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Donia no właśnie miałam 36/38 rozmiar przed ciążą..
Anielka a ile masz cm w biodrach/pupie?? na długość to nawet nie patrze bo wszystkie są na mnie za długie i muszę albo podwijać albo skracać :p


u mnie babka piaskowa właśnie zrobiona.. teraz robi się obiadek :) żeberka, ziemniaczki, marchewka i cebulka z piekarnika :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
My już po obiadku i zakupach.
Byłam w biedronce i kupiłam lovele. Byłam też w rossmanie po kosmetyki nivei i sprawdziłam cenę proszku. Był w promocji z 19,99zł a w biedronce po 16,99zł razem z płynem do płukania więc się opłaca. Dzięki Wam :tak:
 
Moja koleżanka bardzo sobie chwali Dzidziusia... a ja odświeżałam ubranka po synku dla Malutkiej w płynie do prania odzieży dziecięcej wyprodukowanym dla auchana... delikatnie pachnie a ubranka są miękkie i miłe w dotyku...
 
o to ja też skoczę jutro do Biedronki, może jeszcze będzie płyn w promocji :)
jesteście skrabnicą wiedzy
a ja wczoraj na allegro u jednego użytkownika zakupiłam wszystkie produkty higieniczne (majtki jednorazowe, wkładki laktacyjne, cązki do paznokci, termosy do butelek, smoczki, pojemniczki itp), sprzedawca ma tego z 15 stron a tylko raz zapłaciłam za przesyłkę, no i tanio i chodzić po sklepach nie muszę.
A teraz zajadm draże śmietankowe, nie jadłam ich od stu lat, a teraz smakują przepysznie :)
 
Dzień dobry wieczór :)
Ale się dzisiaj unudziłam na tych zajęciach. Słuchajcie - moje maleństwo albo nie lubi nudnych wykładów albo się na mnie obraziło :eek: Dokładnie od dwóch dni nie czuję ruchów! Dzisiaj tylko jeden kopniak w pociągu, ale jeden :( A wczoraj wieczorem też cichuteńko sobie siedziało - normalnie wieczorem (mamy swoją godzinę szczytu między 22 a 23) przykopuje aż boli, a wczoraj nic :( Mam się martwić? Jak długo ono może sobie tam siedzieć tak cicho?
Zaraz zgłupieję - pukam w brzucha, mówię do brzucha, wiercę się i wciąż cisza. :(
 
reklama
moja też była smutna przez dwa dni, po tym jak wyjechał tatuś, obraziła się i nic
mi radzili zjeść czekoladę, położyć się na poku i policzyć ruchy do 10 albo przez godzinę, jak sie zacznie ruszać to ok
dzidzia może mieć gorszy dzień :)

a swoją drogą podziwiam Cię za te studia, ja jak mam wysiedzieć 2,5h w szkole rodzenia to wiercę się jak bym miała robaki, dobrze, że w pracy mam wygodny fotel :-D
 
Do góry