reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

cześć dziewczyny, melduję się ponownie po wojażach, moje dziecko wyjeździ się ze mną i będzie jakimś globetroterem :)
a teraz pytania do Was:
- czy ja jestem jedyną i ostatnią styczniówką, która nie czuje ruchów maleństwa???
(to znaczy coś mi tam czasem plumka ale mam wrażenie, że to raczej sprawa jelitowa niż maluch)
- czy tylko ja ze styczniówek nie znam płci dzieciątka???
(może w środę jak będę na USG to się pokaże uparciuch jeden, bo już ubranka kupiliśmy dla chłopca i dziewczynki, mam nadzieję, że jakiegoś piętna przez te kolory nie nałożę na noworodka :))
- i ostatnie pytanie - czy Wy też miewacie bóle kości ogonowej??? boli mnie tak, że ledwo chodzę, leżę, siedzę. Pojawia się wtedy gdy się nachodzę i utrzymuje się przez parę dni, ale to naprawdę dokucza :-(
 
reklama
Alka, dzięki Słońce. Parę głębokich wdechów w centrum handlowym i już mi lepiej ;) A co do RTL-u, my mamy kablówkę z Aster i na kanale gdzie normalnie jest RTL na czas gali był komunikat, że w związku z prawami do transmisji na czas walki kanał zawieszony :/
Fazerkamm, no właśnie ja jestem osłupiała wobec tych moich wybuchów, bo nigdy wcześniej mi się takie histerie nie zdarzały. Nie wiem czy kartka z ołówkiem by wczoraj pomogły...ołówek mógłby się stać niebezpiecznym dla otoczenia narzędziem :D
Donia, witaj z powrotem :) My też nie znamy jeszcze płci naszego maleństwa. A kopniaki takie konkretne czuję dopiero gdzieś od tygodnia, może z 10 dni... wcześniej tylko takie plumkanie i mizianie od środka. Też się zastanawiałam, czy to Dzidźka czy jelita...
A co do bólów kręgosłupa, ja jak dłużej połażę lub posiedzę na niewygodnym krześle to mnie boli strasznie między odcinkiem lędźwiowym a piersiowym, ale wystarczy że się wyłożę na 5 minut w wygodnej pozycji i przechodzi.

Wiecie co? Jestem jednak kobietką w 100%. Wszystkie negatywne emocje zostały rozproszone dzięki wizycie u fryzjera (mam odświeżony kolorek i krótkie włosy po raz pierwszy od matury chyba) i paru "groszom" wydanym na kosmetyki do włosów, indywidualnie skomponowaną paletę cieni i sexy róż z Inglota :D
Od razu się człowiekowi lepiej na duszy robi...
 
Donia welcome back :)
ja tez nie znam plci my z tych ostatnich :) ;-)

ja tez dzis mam nerwa. Szkoda gadac. Jestem zmeczona ciągłym bieganiem za malutkim ale taki jest żywiolowy :)
ciekawe czy drugie bedzie spokojniejsze

mnie dzis maluszek kopie i kopie..byle do wtorku.

Pola pokaż fotkę tezm nie kusi sciąc ale to po slubie. Wtedy zaszaleje i z kolorem
 
Pola ten Twój ból raczej wygląda na przeciążenie mięśni spowodowane obciązeniem, a u mnie to jest zdecydowanie ucisk na nerw :-(
pogadam z ginką na wizycie w czwartek, ale czytałam w necie, że niektóre kobiet tak mają podczas ciązy
 
Gosia - Zapatruję się na chatkę puchatka, bananowiec, torcik cytrynowo kokosowy i rafaello Anisii :p Ja łasuch jestem :p Ale dopiero jutro - dziś jest dzień odsmażanych ziemniaków i koglu-moglu.

Swoją drogą trzeba być zdrowo pogiętym, żeby SPECJALNIE gotować ziemniaki po to, żeby je potem odsmażyć na patelni. :)

Fazerkamm - śliczne to Twoje Maleństwo :)

Marcia, Pola - moja mama płeć mojego najmłodszego braciszka poznała dopiero w 37 tygodniu ciąży, bo się wcześniej skubaniec zakrywał :) Wam życzę oczywiście szybszego rozpoznania :)
 
reklama
Do góry