reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Alka - Według różnych źródeł prawidłowa szyjka powinna mieć długość powyżej 2,5 lub 3 cm. Ale moja Pani Doktor mówi, że niektóre kobiety mają anatomicznie krótszą i nic złego w tym nie ma. Ważne, żeby się nie skracała za bardzo, i żeby się nie otwierała.

No i u mnie kwestia jest taka, że ja od początku miałam problemy z ciążą - najpierw podejrzenie pustego jaja płodowego, potem duża torbiel, uciskająca na macicę, potem za niskie łożysko, skrócona szyjka, plamienie, znowu skrócona szyjka, stawiająca się macica.

Ale póki co wszystko wyjaśnia się na naszą korzyść. Jajo płodowe jak się okazało, zawiera Remika; torbiel do czternastego tygodnia prawie całkiem się wchłonęła; łożysko w siedemnastym tygodniu się podniosło, szyjka się wydłużyła, a na stawiającą się macicę (coraz rzadziej, biorę nospę).

Ja się już czasami śmieję, że Remik to dziecko ekstremalne i jemu by nic nie było nawet jakbym zamiast wód płodowych miała kwas solny :)
 
reklama
cukiereczek mam podobnie bardzo szybko popadam z radości w smutek, ostatnio nawet nie mogę normalnie z moim P. pogadać bo mnie na płacz bierze, czasem z tak błahych powodów.. a co do psa - ostatnio mam ochotę pozbyć się psa moich teściów strasznie mi przeszkadza i denerwuje mnie jak się kładzie obok na kanapie.. te hormony.
 
Strzyga heh więc możesz być spokojna - Remikowi nic nie zaszkodzi :)

Te wszystkie do znalezienia na youtube. Dodatkowo na wrzucie jest śliczna wersja "Idzie niebo". Nie ma wykonawcy, więc trzeba szukać po tytule i wybrać tę, która trwa 4:32 ;)

a możesz wrzucić do tego link?? Bo ciężko mi idzie szukanie :)
 
Cukiereczek, Bakalia - Szajba nie sika i nie robi mi kupy w mieszkaniu (w każdym razie nie za często), ale za to kradnie jedzenie i np. ostatnio ukradła moją kasze manną z dzikim bzem, zatruła się i cały następny dzień wymiotowała. Nie wyobrażacie sobie tego smrodu :/ Do tego zaczęła znosić do domu kleszcze (zatrutego psa nie gryzą, ale chętnie używają, jako środka transportu) i linieje więc wszędzie jest pełno długiej sierści pozbijanej w kłaczki - odkurzanie nie pomaga. No i kwestia ostatnia - szczekanie. Jak tylko ktoś wchodzi do mieszkania to jest jazgot. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dziecko śpi a ona mi robi taki "koncert". Już mi zaczynają bardzo brzydkie myśli chodzić po głosie, jeśli o nią chodzi...

Alka - tutaj :)
 
Strzyga szczekanie na ludzi max ma we krwi.. tragedia jest nikt nie może wejść na podwórko, do domu nie wspominając. Ostatnio jak ludzie meble teściowej przywieźli nowe, to go zamknęli w łazience a ten tak ujadał.. masakra! mnie jeszcze denerwuje fakt że lata do sąsiadów, a jak to na wsi wiadomo biega po oborniku itp. a potem śmierdzi.. uch!!! naprawdę mam czasem dość, a nie wyobrażam sobie mojego maleńkiego dziecka i psa.. szczęście takie że mamy swoją część domu u góry.. ale boje się że będzie mi na wózek szczekał. Jakoś musimy to wypracować..
 
Strzyga danke :)

a co do psa - mój jest strasznie hałaśliwy .... Najgorzej jest jak wracam do domu, a on jest sam - jak tylko nas usłyszy to jest masakra ... Zobaczymy jak się zgra z dzidziolkiem....
 
Ja tez mam psine w domu i jest ułozona dla tego ze uczyłam ja od małego co dobre a co nie.Wiedzcie ze to nie wina psa ze nie zna co jest złe a co dobre.Ja nie wyobrazam sobie zycia bez psa....Wierze tez w to ze nie bedzie zadnego problemu miedzy psem a dzidzia...
 
Strzyga danke :)

a co do psa - mój jest strasznie hałaśliwy .... Najgorzej jest jak wracam do domu, a on jest sam - jak tylko nas usłyszy to jest masakra ... Zobaczymy jak się zgra z dzidziolkiem....

Hałasliwy dla tego ze sie cieszy ze ma na kogo czekac po całym dniu samotnosci...Moja zachowuje sie tak samo ale to rozumiana sytuacja
 
reklama
Strzyga teraz ciąza pójdzie z górki ja tez wcześniej miałam pod górkę najpierw krwiak, potem łozysko nisko położone dopiero teraz się troche podniosło
 
Do góry