reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

I juz po wizycie,,,Z dzidzia wszystko ok mocz krew tez bez zadnych zastrzezenOd wczoraj cos mnie pochwa zaczeła swedziec i dzis powiedziałam o tym Pani doktor i zbadała mnie i stwierdziła ze da odrazu tabletke dopochwowa ale nie mam sie martwic bo nic zaczerwionego nie widziała a widzielina jest zołtawa ale nie ma jej duzo wiec po leku powinno przejsc....Dała mi tez tab na bol nog bo jak jestem w pracy i duzo chodze to nogi bola mnie niemiłosiernie,wspominała ze sa tez takie panczochy dla kobiet w ciazy ale one sa grube i na takie gorace dni mi je nie poleca i z panczochami poczekamy na chłodniejsze dni.

Dzidzia dzisz chyba robi przemeblowanie w brzuszku czy jak? albo skacze na skakance...:-) wczoraj było tak samo
 
reklama
cześć dziewczyny:D


ale się rozpisałyście;D:D kurczę...lecę nadrabiać:D bo dopiero dziś do domu dotarłam:p a wyszłam na chwilę wczoraj o 14:p
 
Tez sie ciesze ale martwie sie ta wydzielina z pochwy mimo tego ze gina powiedziała ze niby jest ok....Mam nadzieje ze przejdzie po tych lekach co mi przepisała
]

Mnie też męczy taka wydzielina, pomimo że kiedy nie byłam w ciąży to miałam takie upławy spowodowane nadżerką. Tylko, że teraz to już niezbyt komfortowe uczucie.. Chociaż moja pani ginekolog tak samo mówi, że to nic takiego.
 
czesc dziewczyny !!! ale sie za wami stesknilam :) i jaka lektura mi sie zrobila ale nadrobie po urlopie :)
wczoraj spelnilam swoje marzenie i nareszcie zwiedzilam krakow piekne miasto ze tak powiem zakochalam sie i napewno tam wroce :) no i wieliczka tez bardzo slicznie.
a co do tesciowej bo jak pamietacie nie bylo ciekawie to jak wrocilismy wczoraj to jakby nigdy nic i nawet pierogow dzis nalepila ....
wczoraj zle sie czulam chyba za duzo lazenia..... a co do babelka to czasami da znac czasami ciszaa a mnie to nerwi bo bym chciala ciagle go czuc :p no i zaraz wstawie aktualne moje zdjecie :) troche ostatnio mi sie spuchlo :p:p
 
czesc dziewczyny !!! ale sie za wami stesknilam :) i jaka lektura mi sie zrobila ale nadrobie po urlopie :)
wczoraj spelnilam swoje marzenie i nareszcie zwiedzilam krakow piekne miasto ze tak powiem zakochalam sie i napewno tam wroce :) no i wieliczka tez bardzo slicznie.
a co do tesciowej bo jak pamietacie nie bylo ciekawie to jak wrocilismy wczoraj to jakby nigdy nic i nawet pierogow dzis nalepila ....
wczoraj zle sie czulam chyba za duzo lazenia..... a co do babelka to czasami da znac czasami ciszaa a mnie to nerwi bo bym chciala ciagle go czuc :p no i zaraz wstawie aktualne moje zdjecie :) troche ostatnio mi sie spuchlo :p:p


Mmmmmm pierogi tez bede musiała sie za nie wziasc bo smaka mama ale nie wiem kiedy bo w przyszłym tyg zaczynamy remont a i do pracy tez czeba chodzic jeszcze i nie wiem czy bede miała jeszcze siły na ierogi
 
Fiona nic się nie martw i ciesz się, że z dzidzią wszystko ok :)

Anastazzja
a Ty gdzie się włóczyłaś?? :p

malutka witaj ponownie ... daj dzidzi odpocząć po tych wojażach - ale mi już na kanapę :p
 
Fiona żeby nie było bakterii polecam lecibios femina, ja miałam na początku w szyjce i pochwie e coli biore lecibios, robiłam teraz posiewy i jest czyściutko
 
reklama
Fiona - nic się nie przejmuj. Jak dostałaś natamycynę to za dwa-trzy dni już nie będziesz pamiętała o problemie. A dodatkowo moja lekarka mówiła, że leczenie natamycyną w ciąży zabezpiecza dziecko przed zakażeniem przy porodzie.

Malutka - zazdroszczę Krakowa i pierogów ;)

Mnie dziś pobolewa brzuch - takie nagłe kłucie w podbrzuszu. Krótkotrwałe, ale mocno bolesne. Ma ktoś pomysł co to takiego, bo troszkę się boje...

Na szczęście Remik zaczął pod wieczór kopać, więc czuję się trochę bezpieczniej. Ale i tak mnie martwi to kłucie :(
 
Do góry