reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

nadrobic Was to jakas masakra:-D

Fiona, brzuszek sliczny, jak Marciaa pisala cwiczenia na miesnie kegla na takie siusiowe przygody. Ja mialam po porodzie strasznie w tej kwestii, ale tez porod byl niecodzienny, po pol roku cwiczen nie popuscilam ani kropelki;-)
 
reklama
Fiona Od połowy 18 tyg. czuję wieczorami :) A jak u Ciebie? Wiesz już co tam siedzi w środku? :)

ja tez gdzies tak pod koniec 18 tyg poczułam ruchy i tez wieczorami ale nie zawsze i nie regularnie....Nie znam jeszcze płci dzidzie.USG mam 13 wrzesnia wiec za niedługo.Mam nadzieje ze dzidzia ze chce nam pokazac co chowa miedzy nuszkami mimo tej daty 13:-) Bardzo bysmy chcieli miec dziewczynke ale z drugiej strony jak bedzie chłopak to tez bedziemy go kochac tak samo,Wazne ze bedzie zdrowe....
 
Witam poniedziałkowo,

uff dopierom udalo mi się Was nadrobić i wybaczcie nie będę odnosić się do Waszych wypowiedzi. W skrócie wszystkim co w najbliższym czasie wybierają się na badania, życzę powodzenia i czekam czy dzieciaki się przed Wami odkryją :)
Co do weekendu, to miałam bardzo udany. Sporo spacerowaliśmy. Byliśmy w Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. W sobotę piękny upał, myślałam, że skonam wspinając się po tych zamkach, a w niedziele już pogoda spoko. Najważniejsze, że nie padało. Rozegrałam z mężem tez kilka partyjek gry planszowej, no i wyspałam się w niedzielę.

Teraz w czasie ciaży za każdym razem jak zmienić ma się pogoda, zazwyczaj ma spać deszcz mam taki ból glowy, że chodzę po ścianach. W sumie mogę przepowiadać prognozę pogody. Właśnie w sobotę po całym dniu zwiedzania dopadlo mnie coś takiego. Jakbym miała metalową kulkę, która przy każdym ruchu mi stuka w głowie. Koszmar :-(

No ale już jest lepiej. Dziewczyny skombinowałam od rodziców słuchawki lekarskie i teraz słucham maleństwa. Zazwyczaj cisza i śpi, ale jak zacznie plumknać, czasem też potrafi sprzedać kopa w tę słuchawkę. Nie czuję tego, a słuszę. Musze się pochwalić, że moj brzuch zaczął przypominac ciażowy. Jest się czym pochawlić, wstawię fotki wieczorem lub jutro, jak mi A. zrobi. No i cos powoli czasem czuje, że mi tam się wierci, no ale to jest bardzo delikatne i jeszcze się nie nakręcam, intuicyjnie czuję, że to dzidzia. :)

Dzisiaj sie dałam pokuć, zobaczymy ja wyniki :)

Miłego dnia... teraz jak jestem na bieżąco, to bedę się włączać w duskusję
 
Fiona, e 13 nie znaczy ze jakis nietaki. Z pierwszym dzieciatkiem mialam usg 13 o 13 jedyny wolny termin i godzina na najblizszy miesiac jaki byl wtedy a ja sie dowiedzialam, ze zamiast torbieli mam dzidzi;-) Pewnie slodki maluch usmiechnie sie do Ciebie:-D
 
dziewczyny!:D

a ja muszę się pochwalić:D wczoraj czułam mojego bąbelka;D:D nie były to kopniaczki, ale takie wiercenie się:p wieczorem położyłam się na plecach i P. przyłożył mi telefon z muzyka klasyczną do brzucha i nagle takiego robaka w brzuchu poczułam:p nie wiem czy to możliwe, ale P. wydawało się, że on też coś czuje! oczywiście wszystko było MEGA delikatne...ale było..nawet raz miałam wrażenie, że fikołka zrobił, bo takie "długie" to kopnięcie było;D no i to na pewno nie jelita:p szkoda, że tylko parę razy poczułam malucha...a potem cisza:p więc jako, że dziecię poszło spać to mama z tatusiem pobaraszkowali trochę:D

dobra;D zabieram się za nadrabianie:p
 
Fiona trzynastka może się okazać bardzo szczęśliwa nie ma co się stresować :D To będę trzymać kciuki ja czekam do 19 września :)
Ja od początku mam wrażenie że to chłopiec, jestem b.ciekawa ;D U mnie ruchy tez nie regularne i nie codziennie - pewnie niedługo się to zmieni ;D
 
reklama
Anastazja świetnie! :D podobno muzyka klasyczna dobrze wpływa na dziecko ;)
U mnie wczoraj jak P. włączył mecz maluszek dał o sobie znać (ciekawe tylko czy fan czy wręcz przeciwnie :-))
 
Do góry