reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ewelina dziękuję za przypomnienie opowiastki. Czytałam ją będąc w ciąży z Mateuszem i zawsze mnie wzruszała, teraz też łzy mi popłynęły.
Życzę miłego dnia.
Pozdrawiam
 
Ewelina- bardzo wzruszająca opowieść.

a tak poza tym to dzień dobry wszystkim;-)

dzisiaj u mnie leniwy dzień, nic mi się nie chce, nie mam pomysłów na obiad i chęci na nic...ale mam nadzieje,że się trochę rozruszam, żeby mój D.nie myślał, że cały dzień przeleżałam.
Nie mogę się doczekać jutro, bo już wizyta będzie i może dowiem się kto siedzi w moim brzuszku;-)

pozdrawiam i miłego dnia życzę!
 
ona_ona trzymam kciuki za wizytę, oby wszystko było wzorowo i by pokazał się twój dzidziuś :D

U mnie dziś spaghetti na obiad ;-)
Wracając do sobotniego wieczoru muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z koncertu Iry, oczywiście nie szalałam tylko lekko nogą potupałam, pośpiewałam nawet mój P. coś tam mruczał ;D W niedziele chcieliśmy iść na Myslovitz, ale wyszło tak że u kuzyna wylądowaliśmy ;)
A teraz w domu u mamy siedzę do środy bez mojego mężczyzny. Nie lubię zostawać sama, w tamtym tygodniu do 21 siedziałam sama codziennie nawet w sobotę i niedzielę musiałam do 18.00 czekać aż wróci.. masakra!
 
Dziendoberek.....Ojjjj ale Was zaniedbałam nie było mnie cały weeked a to dla tego ze w weeked byłam w pracy.
Mam nadzieje ze sie usprawiedliwiłam i mi wybaczycie:-)
Jutro mam wizyte u gina i musze powiedziec ze nogi mnie strasznie bola ale nie puchna i jeszcze jedno cos co mi bardzo przeszkadza to jak mam katar i zdazy sie ze zrobie aaaapsik to troszke popuszcze moczu i nie umiem nad tym zapanowac czasami napne miesnie ti sie uda ale czasami psikam z zaskoczenia i nie zdaze:-(
Mam zapytanie do was czy ktoras z was ma cos takiego? Przed ciaza nic podobnego mi sie nie zdazało

Bakalia mamy ten sam suwak....Czy mam myslec ze tez masz na 25 stycznia termin porodu?
 
Ostatnia edycja:
bakaalia- dziękuję i mam nadzieję,że Bąbelek pokaże się w pełnej okazałości. Mnie mój D.już od dawna męczy żebym mu zrobiła spaghetti, ale nie dam rady bo w ciąży mnie odrzuca od spaghetti, aż się wierzyć nie chce bo zawsze je uwielbiałam.
 
Mam wyniki krwi i moczu. Wszystko w porządku, oprócz anemii i jakiegoś (ZNOWU) zakażenia pęcherza... Ale nie mam cukrzycy, nie mam kiły (bo i skąd), grupa krwi jest bezpieczna (B Rh+)...
 
Fiona ja zauważyłam od jakiegoś tyg. że nie trzymam czasem moczu, ale to takie kilka kropelek. Ale zdarza się jak muszę siusiu a nie mam możliwości skorzystania od razu z toalety. Oczywiście już przeczytałam ze to normalne, więc się nie martwię chodź przyznam że to dość nie komfortowe uczucie]

Strszyga
dobrze, że wyniki ok. U mnie też ostatnio wyszło, że początek anemii ( plus zakażenie pęcherza) przez mój brak jedzenie mięsa, a raczej brak apetytu na nie.. ale zaczęłam jeść małymi porcjami żeby nie przesadzić z niedoborem.
 
reklama
Fiona ja zauważyłam od jakiegoś tyg. że nie trzymam czasem moczu, ale to takie kilka kropelek. Ale zdarza się jak muszę siusiu a nie mam możliwości skorzystania od razu z toalety. Oczywiście już przeczytałam ze to normalne, więc się nie martwię chodź przyznam że to dość nie komfortowe uczucie]

Strszyga
dobrze, że wyniki ok. U mnie też ostatnio wyszło, że początek anemii ( plus zakażenie pęcherza) przez mój brak jedzenie mięsa, a raczej brak apetytu na nie.. ale zaczęłam jeść małymi porcjami żeby nie przesadzić z niedoborem.

Jak nie mam kataru to cos takiego mi sie nie zdaza wiec tyle dobrze ze kataru nie mam codziennie....Ja jak nie moge skozystac z toalety a mi sie chce to boli mnie podbrzusze i nie moge długo czekac....Czy mozesz mi wysłac twoj brzuszek bo chciałam bym porownac jakie mamy brzuszki w tym samym czasie ciazy....
 
Do góry