reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

a powiedz mi planowalas coreczke
tzn wiesz miej wiecej kiedy mieliscie przytulanka
bo ja planowalam dziewczynke i teraz czekam na efekt
a przytulanka mielismy tak 4-3 dni przed owulka
 
reklama
Beatka78 celowaliśmy na dziewczynke, prztulanko było kilka godzin przed pozytywnym testem owul.Owulacja miała być w ciągu 24-36 godz.Więc wychodzi 1-2 dni.Mysle że może za późno na dziewczynkę ale zobaczymy.Bałam się wcześniej skończyć z przytulaniem że nie zaskoczy.Za parę miesięcy zobaczymy co tam rośnie :-)
 
Beatka powiem bez ściemy ,że absolutnie nie planowaliśmy tzn za pierwszym podejściem miałam nadzieję ,że się uda ,ale po poronieniu było mi wszystko jedno odnośnie płci byle zdrowe było ;-) A Tobie życzę aby udało się i za już 8miesięcy pojawiła się upragniona córeczka ;-)
 
Elizabeth by celowalismy 7,8,10i 11dc a test pozytywny owulkowy wyszedl 13 dc
i tempka miala najwiekszy skok 15 dc
czyli owulke mialam z 14-15dc
mam nadzieje ze meskie plemniczki nie dozyly
bo wg ksiazki dr Wojcika zyja 24h plus droga dojscia od 5-10h wiec zyja 2 dni
wiec jak w 3 byla owulka to juz ich nie bylo
ja co miesiac mialam monitoring
i wlasnie w tym cyklu byly swieta
i klinika byla zamknieta i nie mialam monitoringu
dla mnie to bylo jak bez nogi
zle sie z tym czulam
boje sie ze tyle staran i planowan na nic
bo te planowania byly z moim ginem
ale on powiedzial ze teoretycznie powinna byc dziewczynka
ale tego nigdy nie wiadomo
jak cos to bedzie byc moze maly Leonek

aha Elizabeth i te testy owulkowe mam takie lepsze clearblue gdzie wychodzi buzka jak ma byc owulka i kolko ja nie ma, wiec nie ma nic posredniego jak blada kreska
tylko albo bedziesz miec za pare godzin albo nie
one sa 99% i wiem ze w pl 7 tesow kosztuje ponat 100zl i mozna je kupic tylko na allegro bo sa sprowadzane
gin mi je polecil bo sa najskuteczniejsze dlatego troche im ufam
aha i zawsze sie sprawdzaly z monitoringiem
dlatego raczej jestem pewna kiedy byla owulka

Dzieki Marcepanek i przykro mi ze raz starcilas fasolke
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór Drogie Mamy:)
Po pierwsze to tak, jak juz pisałam lęk towarzyszy nam wszystkim, mniej lub bardziej, ale ważne jest o nim pisać i dzielić sie między sobą, bo wtedy jest mniejszy. Zresztą jest to nieodzowny temat ciężarnych kobiet XXI wieku. Ja straciłam dwie ciąże, w 7 i 11 tyg., boję się kiedy moja mama rozpowiada wszystkim, że jestem w ciąży, bo słyszę swoją reakcję: "a bo to pierwszy raz..." i włos mi się jeży na głowie.
Mam cudowną córkę i to jest pocieszenie :), ale cuda sie zdarzają, moja gin wykrzyknęła na wieść o dwóch kreskach, że to cud! I czy to nie jest piękne, choćby promyk nadziei :). Dziś pomyślałam słuchając Rene Fleming na koncercie, że do cholery scenariusz nie jest tylko jeden, że ja przecież w głębi serca wiem co będzie, tak, jak wiedziałam ostatnio i wiem, że teraz przemawia przeze mnie strach a nie intuicja czy duch mojego dziecka.
Zrobiłam na początku roku wiele badań, również genetycznych, znalazłam więcej przyczyn aniżeli było trzeba, w oczach lekarza gasł ogień kiedy na mnie patrzyła... Będąc kiedyś w śródmieściu weszłam do Lilou, kupiłam dwie bransoletki, na jednej kazałam wygrawerować imię mojej córki, drugą pozostawiłam pustą, bo przecież nie wiem kim będzie... po dwóch miesiącach zaszłam w ciążę i usłyszałam "cud".
To nie pierwszy cud w moim życiu, trudnym skądinąd, i wiecie co? Czekam na następne. Właśnie zrobiłam na nie miejsce.
Ania.
 
cześć stycznióweczki, ja mam dziś znów posępny humor, mam jakieś dziwne przeczucie ze jest cos nie tak jak powinno, moze dlatego ze to pierwsza ciaza i nie wiem jak moj organizm reaguje na nowosc, minela mi zgaga, aczkolwiek siusiam co chwile, i ból brzucha nie minał, przy czym denerwuje sie brytyjskim systemem ze nie dbaja o ciaze do 12 tyg, z tego co czytam mialyscie usg juz dawno ja teraz mam 5 tydz i 5 dni i nie robili mi bo powiedzieli ze za wczesnie i nic nie zobacza, dzis na tej wizycie tez zbadala mnie jak przy wizycie u lek pierwszego kontaktu osluchala, pomacala brzuch i kazala wrocic za tydz na usg i mam umierac ze strachu do nastepnej srody??? a pryw tez nie tak slodko terminy dalekie a i pol kraju przejechac musze zeby polskiego gina znalezc...uroki mieszkania w UK, w takich momentach chcialabym wrocic do Polski
 
Cześć dziewczyny. Długo się zbierałam do napisania, bo nie miałam odwagi. Wczoraj byłam u gina i w sumie to nic nie wiem. Ciąży nie wykrył. Testy z moczu ciągle pozytywne, hcg podwyższone a fasolki niet :szok:
niby mam iść za 2 tyg na kontrol i może wtedy coś się wyjaśni
Na razie nie myślę, że jestem w ciąży. Nie chcę pokochać maluszka, którego może już nie być...
spokojnej nocy.
 
reklama
KiniaDanio wiem jak to jest i tule mocno
ja z pierwsza ciaza tez miala bole brzucha i sie okazalo ze to odwodnienie
i pozniej sie skaplam ze malo wody pilam
moze sprobuj wiecej pic moze poczujesz ulge
ja teraz w tej ciazy tez mam caly czas lekkie bole
ale mysle ze to normalne
bo macica sie powieksza na malnstwo
i staram sie o tym nie myslec
bo jesli sie cos stanie to widocznie tak mialo byc
i organizm sam to odrzuci
ale ja tam mysle pozytywnie
 
Do góry