reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
dzięki dziewczyny za wsparcie , kochane jesteście ale Ja i tak sie uspokoje jak zobaczę bijące serduszko maleństwa jutro !!!!!!!!!
wzięłam sie za placek aby tak nie myśleć, biszkopt w piekarniku i jestem w szoku ze tak super wyrósł aż sie wylewa prawie z tortownicy :szok: oby tylko nie opadł !!!
 
Elizabeth witaj milo cie widziec... moze powiesz o sobie cos wiecej:)

Jestem od 3 lat żoną, od dwóch mamą.Pierwsze dziecko Adasia udało nam się stworzyć w pierwszym cyklu.Ciąże miałam prawie idealną,żadnych mdłości,bóli.Czułam się super.Synka urodziłam po 4 godz. od przyjazdu do szpitala.Dobrze wspominam ten poród(nie licząc bólu ale nie było aż tak źle)
Teraz chcieliśmy spróbować "ustrzelić " dziewczynkę,Przytulaliśmy się 2 dni przed owul.I udało nam się w pierwszym cyklu.Wczoraj miałam termin @.Zrobiłam test i 2 kreski.Teraz modle się aby wszystko było dobrze i ciąża przebiegała dobrze i dzidzia urodziła się zdrowa.

Elizabeth witaj, a jednak sie udalo???/ super !!!!!!!!!!!
Udało, udało :)

Witaj Elizabeth i gratulacje!
Dziękuje :)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje Misia-A za słowa otuchy. Niestety, ja trochę się tym martwię. Wyczytałam w jakimś piśmie dla przyszłych mam, że większe prawdopodobieństwo poronienia mają kobiety, które nie wymiotują. I tak jakoś zostało mi to w głowie. Ale obiecałam sobie, że w tej ciąży będę myśleć pozytywnie. Jutro trochę przed wizytą się postresuje, a później mam nadzieję, będę skakać z radości jak usłyszę serduszko maleństwa. Pozdrawiam
 
Pinezka bardzo mi przykro i tyle mocno

Elizabeth my tez celowalismy na dziewczynke 3-4 dni przed owulka
przez 12mies sie nie udawalo az w koncy zaskoczylo

marcepanek chyba cos ci sie z suwaczkiem stalo
bo wychodzi ze juz urodzilas
 
Ostatnia edycja:
reklama
Beatka ja już po porodzie mogłam biegać ,a rodziłam po raz drugi SN. Na stwierdzenie że to bliźniaki nieco za wcześnie by było. A trzeci bobas bo mam już synka Maciusia dwa i pół roku ,córcie Nikole dwa miesiące i jeden tydzień no i teraz kto wie ;-)
Mi lekarka powiedziała ,że jestem stworzona do rodzenia ;-) bo ani nie popękałam ani nie cieli i to dwa razy ;-)
 
Do góry