reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

panna.nikt ,słuch to nie tak szybko, najpierw wykształca sie zmysł dotyku a dokładnie ok 9 tyg ciazy !!!!!!!!
 
reklama
Witajcie :) Ja tak jak moje kolezanki jestem styczniówka 2011 :) Serdecznie wam gratuluję :) Życzę spokojnych 9 miesięcy :)
 
Witam sie po poludniowo...ja juz dzis po trzeciej kawce,pracy i w trakcie nadrabiania, bo widze, ze od wczoraj to sie tu dos sporo wydarzylo, przede wszytkim chcialabym sie przywitac i pogratulowac NOWYM STYCZNIOWECZKA 2012...DZIEWCZYNY rozgosccie sie :tak:
 
Witajcie dziewczyny
Przyszlo mi sie pozegnac z wami, u mnie wczoraj wystapilo krwawienie , bylam dzisiaj na ostrym dyzurze i prawdopodobnie poronienie albo ciaza pozamaciczna jeszcze nie wiadomo dzisiaj wieczorem mam dostac wyniki :-(
Zycze wam spokojnych 8 miesiecy, szybkich i bezbolesnych porodow i zdrowych maluszkow.
 
pinezka a ja trzymam kciuki ,żeby się okazało ,że jednak wszystko jest dobrze!!! Ja miałam krwawienia potem długie plamienia w każdej ciąży i popatrz dwójka dzieci na świecie. Za Ciebie i fasolkę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mamuśka23 ja uwielbiam dzieci i może szok w moim przypadku jest dlatego ,że chciałam następne ,ale nieco później. Mój T nieco inaczej zrozumiał bo uznał moje ZASTANOWIĘ SIĘ za zgodę...A wszystkie dzieci były zawsze u nas planowane ,tyle że teraz mój mąż sam zaplanował i czuje się przez to trochę oszukana... dobra nie drążę bardziej bo jeszcze głupie myśli mnie najdą.

kiniadanio musisz wyluzować przeszłam ciąże w UK z której mam synka. Jest ciężko jeśli chodzi o prowadzenie tam ciąży ,ale takie zamartwianie się może zaszkodzić Twojemu maleństwu. A tego chyba nie chcesz prawda? Staraj się odpoczywać najwięcej jak się da i może jeśli masz kogoś w PL poproś o przesłanie Luteiny nie zaszkodzi ,a może pomóc.
 
reklama
Do góry