reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

No to witam i ja ;-)
Termin z wstępnych obliczeń 16styczeń.
Nie było by nic dziwnego gdyby nie fakt ,że 10marca przyszła na świat córeczka ,ale mężowi tak się spieszyło ,że bez mojej ostatecznej zgody zadziałał. Mężczyźni uważają ,że jak kobieta mówi ZASTANOWIĘ SIĘ to jest odpowiedź TAK... ;-) stąd wciąż mój lekki szok ;-)

panciona jeśli można wiedzieć ile masz lat ? Bo wraz z chłopakiem na zdjęciu wyglądacie na młodych ;-) No i dlaczego boicie się powiedzieć rodzicom? To nie koniec świata a zresztą wnuk ich tak rozmiękczy ,że będzie dobrze ;-)
 
reklama
Panciona, a dlaczego mają się nie ucieszyć?

Marcepanek, chyba wiem, co czujesz. Wprawdzie mój synek ma roczek i mąż nie zrobił 'po swojemu', ale też byłam w lekkim szoku, jak zobaczyłam 2 kreski. Dobrze że chociaż mąż zareagował prawidłowo, tzn. mocno mnie przytulił i powiedział, ze się cieszy, choć musiał być tak samo zaskoczony jak ja:-) Nawet mu nie powiedziałam wcześniej że test idę zrobić. Ale damy jakoś radę nie? Choć z dwójką małych dzieci będzie jada na całego, oj będzie. Trzymaj się!
 
Witam przyszłe mamy :)
U mnie to normalnie cud. Przed dwoma miesiącami była diagnoza "ciężka sprawa z zajściem" a tu proszę. Oboje z partnerem jesteśmy w szoku :) Z obliczeń wynika 3 stycznia :)
Wszystkim przyszłym mamom wiary, że będzie dobrze, radości i pozytywnego myślenia.
 
aga gratuluje cudu ;-)

myszka
mała poprawka bo mam już w domu dwójeczkę synka dwa i pół roku i córcie dwa miesiące i jeden tydzień ,ale dam radę raczej he he ;-)
 
marcepanek witaj na styczniówkach:)

mnie znów męczą mdłości, a musze jeszcze do zusu pojechać;-(
 
wrocilam, niewiele sie dowiedzialam jedynie dr mnie zbadala i powiedziala ze jest ok a na usg musze sie umowic dzwoniac po 12 do kliniki, czyli jeszcze torche niepewnosci,


EWULA
a na mdlosci cudem sa herbatniki
z rana zanim jeszcze wstaniesz z lozka zjedz kilka i popij sokiem albo herbata i po 10-15 minutach wstan, na mnie to dziala
 
Witam nowe mamusie, no proszę a pare dni temu narzekałyśmy ze puściutko a z każdym dniem robi sie przyjemny tłok :)
Elizabeth witaj, a jednak sie udalo???/ super !!!!!!!!!!!
Marcepanek- dacie radę, dziecko to cud, bedzie dobrze, ale widzę ze masz super pozytywne podejście do sprawy :) i tak trzymać ;)

Ojjjjj a ja mam te mdłości coraz gorsze !!!!!!!! męczą mnie juz tak od 3 tyg;( zwariować można:(((
ledwo co wyszłam dziś z domu :( a jak na złość tyle spraw mialam do załatwienia :( !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jutro juz wizyta :) nie moge sie doczekac :)
 
Mamuśka23, jest szansa, że jako pierwsza usłyszysz serduszko. Trochę Ci zazdroszczę... :)

Ja dzisiaj roboczo, ale mdli, czekam na wieczór przyjeżdża do wawy moja mama, idziemy na koncert w operze. Swoją drogą, to czy dobrze pamiętam, że ze wszystkich zmysłów najszybciej wykształca sie słuch u fasolek?
Ania.
 
reklama
witam w koncu sie doczekalam tego watku ja termin mam z obliczen na 4.01.12r
a co do mdlosci to sa przeokropne mnie tez mecza juz od 2 tyg masakra totalna ciezko z domu wyjsc a mnie jeszcze czekaja badania do zrobienia bo w poniedzialek mam wizyte na obczajenie serduszka i badania by sie sprzydalo pokazac tylko nie wiem jak sie wykluc z domu
 
Ostatnia edycja:
Do góry