reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Przepraszam... dzisiaj kompletnie nie powinnam zajmowac się liczbami. Jak się przedstawiałam, napisałam,że rodzę w styczniu 2010 r.
Teraz zamiast napisać, że raczej nie mając skończonych 22 nie mówisz, że mam 22, napisałam odwrotnie....
Dobrze, że nie jestem księgową :zawstydzona/y:

spoko w ciazy jestes masz prawo byc obrana z rozumu:-D
 
reklama
Szczerze to trochę mnie to przeraża. Dzisiaj mój maż dwa razy przypominał mi o aktywowaniu karty, jeszcze do mnie dzownił przed wyjście. Kiwałam, potakiwałam i co... i na koniec jak wysiadłam z tramwaju to uświadomiłam sobie, że praktycznie jechałam na gapę :-D
 
O wysławianiu się mogę napisać tylko tyle, że domunującymi slowami w moich wypowiedzach są: "no ten" "tego' tamtego", jak to się nazywa" itd...
:-D
 
Megi witaj :)
Ja dziś przespałam pół dnia. Dopiero wywlokłam się z łóżka w piżamie. Boli mnie głowa, chociaż brałam już paracetamol, to niewiele pomógł. Mój syn od rana ogląda bajki. Podbiera sobie tylko żarcie z lodówki. Wstyd, jestem wyrodną matką :zawstydzona/y: Ale uwierzcie mi, nie miałam siły ruszyć ręką :-( Dopiero teraz jakoś dochodzę do siebie. Oczywiście mój mężyk obiadu nie będzie miał, bo aż na tyle siły mi nie wróciły. Właściwie usiadłam tylko poczytać co u Was, może umyję naczynia i wracam do łóżka. A przez tyle dni miałam mnóstwo energii. Dziś coś przysiadłam ...
Pozdrawiam
 
Witam nową mamusię Megi pegi:-)

ale mi nudno kurczę, niewiem już co robić:-(
muszę pomyśleć co bym mogła twórczego robić, bo jak rysuje to oczka mnie bolą i pozniej w konsekwencji glowa a tego nie chce:-)

A ja bym coś zjadła i nie wiem co :-(

Mi to wszystko leci z rąk i w domu się przyzwyczaili i jestem z tego słynna:-)
 
Witaj Megi Pegi :)
Ja jestem roztrzepana, ciagle cos gubie, zapominam, nie mysle logicznie, czasem lapie sie na tym, ze jade samochodem i nie wiem jak tu dojechalam.......
Marcia ciesze sie, ze juz Ci lepiej i ze poczulas laskotanie :))), tylko dalej powoli rozkoszuj sie dobrym samopoczuciem, nie szalej ;)
Liv jak ja Ci zazdroszcze tych kopniakow!!!!!! A goscie, coz, szkoda slow, niestety sa tacy co nie pomysla o innych i jeszcze trzeba sie na sile usmiechac.... teraz odpoczywaj
troche!!!!
ch_aga coz, odpusc sobie dzisiaj, czasem sa takie slabsze dni.... jutro bedzie lepiej :)
 
hej mamusie
Witaj Megi Pegi

I ja dzis cos niebardzo. Rano mialam mnostwo energii, a od poludnia bol glowy:-(
Kopniaczkow jeszcze nie czuje, ale od czasu do czasu male laskotanie ;) nie moge sie doczekac usg, zeby zobaczyc maluszka
 
reklama
Do góry