reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

No właśnie mi coś takiego świtało, że znieczuenie jest bezpłatne.
To ja nie wiem, czemu w tym szpitalu na Madalińskiego, do którego chcę iśc, cena 700 zł :szok:

Wymyślili

I położna za 1500. A w pakiecie położna+znieczulenie 2000 hehee
ależ promocja.

w najbliższej siedzibie NFZ przyjmuje rzecznik praw pacjenta i u niego zgłasza się takie rzeczy...
 
reklama
Marciaa biedaku, tak mi cie zal. Trzymaj sie i mysl pozytywnie.

Fazerkamm- nie wszystko w Skandynawii jest ok- bo np ciaze ratuja od 12 tygodnia dopiero- o czym niestety przekonalam sie na wlasnej skorze. Ale poza tym to nie mozna nazekac
 
widzę że w Polsce zaczyna się to samo dziać co tutaj... próbują zdzierać kasę od ludzi :szok: nie dajcie się! bo zrobi się tak jak tutaj! legalne tzw. łapówki :baffled:
 
hejka
bylam u gina i wrocilam po 22.
Wiec z dzidzią ok. Zrobił szybkie usgtylko czy serce widać i nic się nie odkleja. Dostalam kolejne dwie luteiny. Nie wie skad to wszystko sie dzieje...jednak normalne to nie jest. Być może mam gdzieś mi się kosmówka odkleja minimalnie i tego nie widać na USG. Nic nie można zrobić. Myśleć pozytywnie no i dalej matka natura zadecyduje. W sumie to srednio sie uspokoiłam.

Będzie dobrze na pewno, może to tylko przejściowe problemy.

PolaNegri o matko, ale miałaś przeżycie...

A u nas się rozlało, właśnie jak chciałam wziąć młodego na spacer, grrrr
 
Ostatnia edycja:
Marcia to dobrze, ze grzecznie odpoczywasz, nic trzeba byc dobrej mysli i przetrwac to, mnie tak bolalo jakis czas temu bo macica sie przekrecala podobno i wiezadla sie naciagaly....
Jesli z dzidzia jest ok, lekarz odeslal Cie do domu tzn, ze trzeba to przelezec po prostu, rozumiem Twoje nakrecanie bo sama taka jestem, przeciez to normalne, ze sie denerwujemy!!!! Dobrze, ze masz rodzicow i opieke, BEDZIE DOBRZE ABY DO STYCZNIA :))))
 
Mamuśki:) damy radę:)

ja tylko na chwilę, bo popołudniem jadę na działkę na weekend, ale już zaraz jadę po dziewczyny na lotnisko, a potem do starszej Pani, więc nie będę już miała czasu na pisanie:) 3majcie się dziewczyny:) udanego weekendu:):):)
 
Dziewczyny tak mnie strasznie boli głowa. Od wczoraj. Boje się brać cokolwiek - myślicie, że apap mogę wziąc?
Zraz przejdę się do apteki bo zeświruje
 
reklama
Do góry