reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Marciaaa, no właśnie też słyszałam, że od niedawna znieczulenie jest bezpłatne. Inna kwestia, czy będą chcieli podać. Pytałam mojej lekarki, jak w szpitalu, gdzie chcę rodzić, podchodzą do tematu znieczulenia i odpowiedziała, że podają jeśli anestezjolog jest dostępny i jeśli akcja porodowa jest już w tempie.
Od razu przed oczami stanął mi obrazek z mojego ostatniego pobytu w szpitalu. Miałam mieć zabieg pod narkozą, już leżałam na stole w sali operacyjnej, dostałam wenflon w rękę i w ogóle wszystkie przygotowania, strzykawka z usypiaczem była już prawie w użyciu, a tu nagle telefon dzwoni, że anestezjolog musi lecieć na dół, bo z wypadku w ciężkim stanie kogoś przywieźli. Więc wyplątali mnie z tych pasków i rurek, zeskoczyłam sobie ze stołu, ubrałam się i wróciłam na salę. A zabieg miałam dopiero następnego dnia :/
 
MARCIA bedzie dobrze, na 100%, tylko musisz troche odpuscic... zaczac sie oszczedzac, zwolnic troche, trudno omina Cie imprezki, zakupy narazie..... pomysl, ze odbijesz sobie pozniej!!!! J wiem, ze Cie to wkurza, ale znam dziewczyny, ktore musiay lezec cala ciaze, i daly rade a Ty masz tylko duzo odpoczywac!!!!!! Opanuj na maxa allegro, bedziesz nasza wyrocznia co do zakupow internetowych :) Trzymam kciuki, sciskam mocno!!!!!

WOW ale cudo!!!!!! kurde mozna by bylo klikac ale ta plec no!!!!!!! ja chce synaaaaaaa
http://allegro.pl/body-baby-gap-motocykl-0-3-miesiecy-i1735224223.html
Ale ile tam jest t-shirtow dla Nikosia!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
No właśnie mi coś takiego świtało, że znieczuenie jest bezpłatne.
To ja nie wiem, czemu w tym szpitalu na Madalińskiego, do którego chcę iśc, cena 700 zł :szok:

Wymyślili

I położna za 1500. A w pakiecie położna+znieczulenie 2000 hehee
ależ promocja.
 
Marciaa całe szczęście wszystko ok!! odpoczywaj dużo, nie przemęczaj się! a jak nie jesteś dalej zaspokojona informacją co z Wami się dzieje to może warto zasięgnąć porady innego lekarza? zawsze co dwie głowy to nie jedna :-)

anielkaa i tak powinno być na całym świecie!! ja wiedziałam zawsze że w krajach skandynawskich jest super opieka :-) ale kurcze tam bardzo zimno i chyba bym się nie zdecydowała tam zamieszkać hihi :-p pozostaje mi tylko pozazdrościć dobrej i rzetelnej opieki państwowej :-)

młoda pojechała do babci na noc żebym mogła się wyspać.. a ja sie obudziłam o 8 rano!
achh niestety zawsze tak jest! jak mamy możliwość spania to wstajemy wcześnie, a jak musimy wstać to nam się okrutnie chce śpiochać :-)
 
reklama
ja dostałam dolargan nie płaciłam nic. Nawet nie prosiłam o niego. Tylko ja miałam lekarkę swoja prowadząca i dałam za nią 1500pln. Teraz będe mieć tylko położną, jestem już mądrzejsza i wiem co i jak :)

Pati kochana ale ja odpoczywam ciągle. Non stop leżę, chodzę tylko na doł do kuchni coś jeść zrobić albo przejść się w koło domu ale to dosłownie jest 10 minut.
W nocy dzisiaj mnie brzuch tak pobolewał a raczej rwał. Teraz też tak mi dziwnie. Wiem, że nie mogę się nakręcać ale jeśli źle się czuje to co ja mogę poradzić... :(
Jak trzeba bedzie leżeć całą ciążę to polezę wiadomo. A co do ciuszków to ja na razie basta. Mam same krotkie rękawki czekam na jesienne ciuszki :) oj poszaleję :D

fazerkam badało mnie łącznie z moim 3 lekarzy. Juz nigdzie nie idę bo za dużo tych usg miałam a lekarz mówi ze to też nie dobrze.
Jesli bedą krawienia o kolorze żywej czerwieni albo skkrzepy to wtedy mam jechać do szpitala.
 
Do góry